www.dvb2007.coo.ir
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
www.dvb2007.coo.ir

dvb2

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  أحدث الصورأحدث الصور  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ورود  

اموزش:

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

ذكر
تعداد پستها : 2893
Job/hobbies : dvb2
Humor : dvb2
Registration date : 2007-08-04

Character sheet
dvb2:

اموزش: Empty
پستعنوان: اموزش:   اموزش: Icon_minitime26/12/2007, 6:26 am

آموزش تنظيمات Setup4PC Dvb Skystar و ساخت VPN جهت اتصال به اینترنت
آموزش تنظيمات Setup4PC Dvb Skystar و ساخت VPN جهت استفاده از اینترنت ماهواره ايي

در اين مقاله با نحويه تنظيمات Setup4PC جهت استفاده از اينترنت ماهواره ايي آشنا خواهيد شد
مقاله دوم در مورد چگونگي اتصال به روش VPN مي باشد

اميد است با مطالعه اين دو مقاله كليه مشكلات دوستان در رابطه با تنظيمات Setup4PC و VPN حل شود

OmidSystem پاسخ : آموزش تنظيمات Setup4PC Dvb Skystar و ساخت VPN جهت اتصال به اینترنت
با سلام:
جناب اميد واقعا کار زيبايي بود.
فقط اگر محبت کنيد و در خصوص OPtions و گزينه هاي داخلي آن مخصوصا در ورژن 4.3.2 يک توضيحي بدهيد ممنون ميشم.
قبلا از زحمات شما کمال تشکر را دارم

پاسخ : آموزش تنظيمات Setup4PC Dvb Skystar و ساخت VPN جهت اتصال به اینترنت
با عرض سلام خدمت مدیر محترم و دوستان عزیز
لطفا به سوالات من جواب بدید:
1 - شما در مقاله نوشتید ابتدا با مودم یا خطوط استیجاری به اینترنت وصل بشیم و بعد از vpn استفاده کنیم . ایا در استفاده از اینترنت ماهواره ای باید ازطریق خط تلفن یا خطوط استیجاری نیز به اینترنت وصل باشیم؟
2 - ایا همه کارتهای دی وی بی به این صورت عمل می کنند؟
با تشکر

پاسخ: آموزش تنظيمات Setup4PC Dvb Skystar و ساخت VPN جهت اتصال به اینترنت
1-بله
2-بله-چون DVB قابلیت فرستادن امواج یا همون Send رو نداره و فقط می تونه دریافت کنه و شما با مودم و خطوط مخابرات به اینترنت وصل شده و درخواستهای خود را جهت دریافت فلان سایت یا فایل از این طریق به سرویس دهنده اینترنت ماهواره ای می دهید و سرویس دهنده آن را به Mac Address شما ارسال می کند.
البته در بانکها این طور نیست و ارسال و دریافت اطلاعات از طریق ماهواره انجام می گیرد.

من اکانت 512 نامحدود w6گرفتم چند تا مشکل دارم

1- موقع دانلود سرعت فقط 50 kb نشون میده؟؟؟بعدش کم میشه و میرسه به 15 kb !!!!!
من فکر میکردم با 512 سرعت خیلی بالا تر باشه (آیا من تو تنظیمات مشکل دارم یا مال همه همین طوری هست؟؟؟؟
2- وقتی با vpn اتصال برقرار میکنم دیگه internet explorer هیچ صفحه ای باز نمی کند؟؟؟

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://dvb2.catsboard.com
Admin
Admin
Admin

ذكر

Character sheet
dvb2:

پستعنوان: رد: اموزش:   اموزش: Icon_minitime26/12/2007, 6:27 am

آموزش کامل ساخت Vpn اتصال به اینترنت از طریق ماهواره
درود به همه دوستان
از آنجایی که عده بسیار زیادی از عزیزان سرویس اینترنت ماهواره ای خریداری کردند ولی هنوز موفق به استفاده از اون نشدند تصمیم گرفتم بصورت ساده و مختصر نحوه ساختن اتصالات رو یاد بدهم.
سیستم عامل پیش فرض Windows XP است و کارت DVB پیش فرض VisionPlus میباشد.

وقتی در سایت سرویس دهنده مثلا https://sdr.eutelsat.net/ برای سرویس های OpenSky به حساب خود وارد میشوید اطلاعات سرویس خود را مشاهده میکنید که از آنها فیلد های زیر مهم میباشند:.

PID for Internet via satellite

***** settings for HTTP and FTP

Transponders parameters

Socks settings

این اطلاعات را یادداشت نمایید.

حال کار را شروع میکنیم.

ابتدا برنامه دریافت دیتا کارت DVB خود را که در پکیج آن موجود میباشد نصب کنید. مثلا برنامه VisionData برای کارت VisionPlus.

در قسمت تنظیمان برنامه فرکانسی که در سایت و در قسمت Transponders parameters نوشته شده وارد نمایید و Apply را فشار دهید. حالا باید نشانگر برنامه از قرمز به سبز تغییر رنگ داده باشد. این بدان معنی است که فرکانس وارد شده صحیح و فعال است. در غیر این صورت حتما ارتباط کارت شما با دیش قطع است یا دیش به خوبی تنظیم نیست.

در قسمت تنظیمات برنامه PIDهایی که در سایت و در قسمت PID for Internet via satellite نوشته شده را وارد کنید. و سپس OK را فشار دهید. توجه داشته باشید که در حین استفاده از اینترنت ماهواره ای این برنامه باید باز و نشانگر آن فعال باشد.

حال برای ساختن VPN به قسمت Conections رفته و در آنجا برای ساختن یک کانشکن جدید مراحل زیر را طی کنید.

Create a new connection را انتخاب کنید و سپس به ترتیب گزینه های Connect to the network at my workplace و Virtual Private Network connection را انتخاب کنید. سپس برای این VPN یک نام انخاب کرده و در مرحله بعد کانکشنی که بوسیله آن به اینترنت DialUp متصل میشوید را انتخاب کنید.

در مرحله بعد باید آدرسی را که VPN باید از طریق آن LOgin کند را انتخاب کنید که این آدرس نیز در سایت سرویس دهنده موجود میباشد. برای مثال این آدرس برای OpenSky این است: sdr.eutelsat.net

و در پایان Finish را انتخاب کنید.

مرحله آخر هم این است که برای استفاده از InternetExplorer به قسمت InernetOptins بروید.

در قسمت Conections پروکسی و پورتی که در سایت وجود معرفی شده را به همان صورت که توضیح داده است وارد کنید. توجه کنید کنید در در صورت استفاده از برنامه های جانبی مانند Opera یا DAP این پروکسی را باید به همین صورت وارد برنامه مورد نظر کنید. ولی برای استفاده از یاهو مسنجر این کار ضرورتی ندارد.

حالا میتوانید برای اتصال ابتدا از طریق کانکشن DialUp به اینترنت وصل شوید و سپس از طریق VPN به Sattelite لوگین کنید. در این صورت در کنار ساعت ویندوز شما 2 یا 3 مانیتور نمایش دهنده اتصال به اینترنت خواهید داشت. فقط توجه کنید که برنامه دیتای کارت حتما باز و سبز باشد.

امیدوارم بدردتون بخوره

البته دوستان استاد هستن

مرسی
Admin
Admin
Admin

ذكر

Character sheet
dvb2:

پستعنوان: رد: اموزش:   اموزش: Icon_minitime26/12/2007, 6:29 am

با سلام:

دوست عزیز شما فقط با خط تلفن می توانید سند کنید و ریسو شما هم کارت و دیش هستش.

اگه می خواهید که از طریق ماهواره سند هم داشته باشی باید حتمآ از اداره دیتا اجازه بگیری (البته اداره دیتا به راحتی مجوز سند نمی ده)

جدیدآ هم یه سری شرکت های روی کار امدن که سرویس ماهواره میدن با سند وریسو که ال ان بی سند هم خودشان دارند .

قیمت انها واقعآ بالاست و فقط بدرد شرکتهای بزرگ می خوره ./

جالب است بدونید تمامی این سرویس ها از نظر قانون غیر مجاز می باشد
و جزء کارهای جاسوسی می باشد .

خیلی مواظب باشد و تا اونجایی که براتون مقدور هست اخبار دیتا مخصوصآ قوانین ان رو مطالعه کنید که مشکلی برایتون پیش نیاد .

مرسی
سلام به همه :
من وقتي به سايت
https://sdr.eutelsat.net/
ميرم .ازم user name & password ميخاد ولي من نميدونم كجا بايد صبت نام كنم لطفا راهنمايي كنيد . ممنون
پاسخ : آموزش کامل ساخت Vpn اتصال به اینترنت از طریق ماهواره
دوست ارجمند البته اساتید بهتر بلد هستند ولی من برای تسریع راهنمای میکنم
1. بستگی به این دارد که شما از کدام شرکت اکانت خریدید ولی چیزی که بیشتر در ایران است opensky است که بر روی ماهواره یوتلست w3 و ماهواره اتلانتیک برد است من خودم روی w3 داشتم و اگر از skydsl باشد فکر کنم روی ترکست باشد
به بخش مربوطه برید
2.نرم افزار خاصی نمی خواهد با همان کانکشن ویندوز میشود
3.ایتم فقط ست کردن پروکسی است 193.251.135.103پورت ان 8080 است با socks 1080
و در نرم افرار کارت این پید ها رو در ستینگ وارد کن
3010-3011-3012-3013-3020-3021-3022
4- این امکان ندارد چراکه این نوع اینترنت با این ال ام بی فقط دریافت است البته فرستادن هم دارد که قیمت بالا تر دارد و ال ام بی خاصی می خواهد به سایت www.opensky.com بروید که بسیار هم خطر ناک است و جرم زیادی دارد در حد امنیت ملی
پس شما باید همواره به یک وسیله send کنی یا تلفن یا adsl یا هر چیز دیگر مجاز
5 - باید بگم این سرویس در پایین ترین حد با اینکه اول کار سرعت بالا دارد و بعد از 300 مگ سرعت تا 128 کیلو پایین میاید از نظر اقتصادی برای منزل گران است البته فیلتر ندارد و خوب است ولی مشگل اصلی هیچ کدام از اینها نیست
و این است که پورت 8080 در بسیاری از isp ها فیلتر شده است و امکان استفاده ندارد من در کرج هستم و 25 روز استفاده کردم وبعد فیلتر پورت اجازه send نداد و در نتیجه 5 روز نتوانستم استفاده کنم و سوخت
اما باز هستند isp های که مخفیانه این کار را میکنند باید بگردید
در کل دردسر زیادی دارد
ور در اخر از مدیریت محترم می خواهم که اگر اشکالی در این راهمنایی می بینند ان را تصحیح فرماییند
با سپاس اگر باز هم سوالی داشتید پیام بگزارید من در خدمت هستم
Admin
Admin
Admin

ذكر

Character sheet
dvb2:

پستعنوان: رد: اموزش:   اموزش: Icon_minitime26/12/2007, 6:29 am

دریافت ایمیل بصورت آفلاین از اپن اسکای
با سلام خدمت دوستان:
دراین بخش می خواهم نحوه میل چک کردن را از اپن اسکای کلاینت را به شما بدهم. در این قسمت مقاله ای وجود داشت ولی چون برای ایمیل توضیحات کافی داده نشده بود من این تاپیک را زدم.

طبق آموزش داده شده در تاپیک زیر در اپن اسکای ثبت نام کرده و اپن اسکای کلاینت خود را رجیستر کنیداموزش: Frownتوجه کنید که برای این کار ماهواره W3 و سیگنال11262 را انتخاب کنید)
آموزش كامل open Sky

حالا باید ایمیلهایتان را روی ماهواره فوروارد کنید

سرویس جی میل روی اپن اسکای:
به داخل میل خود رفته و از Settings گزینه POPs and Forwarding را انتخاب کنید:
روش اول:در Forwarding گزینهForward a copy of incoming mail to را فعال کرده و در جای خالی تایپ کنید: x@elerts.broadsat.com که در آن x یوزر شما در اپن اسکای است.
روش دوم:Enable POP for all mail را تیک بزنید . سپس به سایت اپن اسکای رفته و در آنجا در قسمت میل اطلاعات زیر را به سرور بدهید:
Mail server: pop.gmail.com
Username: Your Gmail ID
Password: Your Gmail Pass
از این پس با اجرای یکی از روشهای بالا میل ها به ماهواره فرستاده می شود.(باید قبلا در اپن اسکای ثبت نام کرده باشید و مک آدرس کارت ماهواره و فرکانس و پید درست داده باشید در غیر این صورت میل ماهواره ای اصلا کار نمی کند)

سرویس یاهو روی اپن اسکای:
خیلی از ما ایرانی ها آی دی یاهو آسیا داریم که این آی دی ها POP & Forwarding ندارند. حالا ما می خواهیم در برخی گروپها عضو شویم و می خواهیم آنها را از ماهواره چک کنیم یا . . .
برای رفع این مشکل باید در Yahoo.co.uk یا yahoo.fr یا yahoo.de یا yahoo.it آی دی درست کنیم. این سرویسهای اروپایی فوروارد مجانی دارند. می توانید از این پس برای راحتی کار تمام کار های یاهو تان را روی این آی دی های اروپایی انتقال دهید. زمان می برد ولی ارزش دارد زیرا می توانید از این پس از ماهواره میل چک کنید.
پس از ساختن آی دی (فعلا به یاهو بتا نروید) به Mail Options رفته و POPs and Forwarding را انتخاب کنید. پس از آن ( در اینجا یا باید POP را انتخاب کنید یا Forwarding) فوروارد را انتخاب کنید. چون یاهو پس از فوروارد نسخه اصلی میل را نگه نمی دارد بهتر است آنرا روی جی میلی که روی اپن اسکای فوروارد شده فوروارد کنید. یک کد Verify از شما خواسته می شود که می توانید آنرا از میلی که مورد نظر شمابرای فوروارد است دریافت کنید.

چند نکته جالب برای آنهایی که در یاهو خیلی چت می کنند:
می توانید از سرور اپن اسکای آی دی یاهوی خود را همیشه online نگه دارید و تعجب همه را برانگیزید(خوشبختانه در یاهو آسیا هم میشود این کار را کرد) . در اپن اسکای در قسمت یوزر و در قسمتSat Email برای هر آی دی خود در داخل میل سرور اینها را بنویسید:
www.yahoomail.com
mail.yahoo.com
pop.mail.yahoo.com
pop3.mail.yahoo.com
smtp.mail.yahoo.com
سپس به یاهو میل رفته و آی دی اپن اسکای خود را به عنوان یک ای میل ولید معرفی کنید.به Mail Options رفته و در Accounts به mail Accounts رفته و در اینجا ای میل x.elerts .broadsat.com را به عنوان یک اکانت اضافه کنید. منتها در اینجا برای verify کردن اکانت حتما باید ماهواره تان روشن باشد و Opensky Client هم Run باشد و منتظر میل ماهواره ای باشید و از داخل آن Verification key را بخوانید و در یاهو آنرا وارد کنید.
(این به نظر خیلی ساده می آید ولی خوب برای آنهایی که این روش را نمی دانند بسیار مفید است)

Admin
Admin

ذكر

Character sheet
dvb2:

پستعنوان: رد: اموزش:   اموزش: Icon_minitime26/12/2007, 6:31 am

سلام
این بستگی به کار شما دارد که کدام بهتر است.
در ADSL شما با پرداخت هزینه ای ماهانه یصورت آنلاین و 24 ساعته بدون پول تلفن به اینترنت وصل می شوید ولی با ماهی 15 الی 20 هزار تومان سرعت جالبی نخواهید داشت.

در اینترنت ماهواره ای آفلاین شما فقط هزینه تجهیزات را می دهید و یک عمر دانلود مجانی با سرعت بالا خواهید داشت ولی شما خودتان در خواست فایل نمی دهید و آنلاین نیستید.

و در اینترنت ماهواره ای آنلاین هم نیاز به یک خط اینترنت (دیال آپ یا ADSL ) دارید هم یک اکانت ماهواره ای.

من پیشنهاد می کنم اگر کارتان طوری است که سرعت بالای ترافیک اینترنت نیاز دارید ، یک سرویس ADSL ارزانقیمت ( ماهی 10000 تومان) بخرید ، سپس یک سرویس Flat Pro اپن اسکای هم بخرید و از سرعت فوق العاده آن بهره مند شوید. این راه برای سرعت و کیفیت بالای اینترنت ماهواره ای بهینه ترین گزینه می باشد.
Admin
Admin
Admin

ذكر

Character sheet
dvb2:

پستعنوان: رد: اموزش:   اموزش: Icon_minitime26/12/2007, 6:33 am

طريقه Activate کردن open sky جهت فايل هاي حجيم و قفل دار
با سلام
آموزشي که براتون مي زارم طريقه فعال کردن کد Activate جهت استفاده از فايل هاي قفل دار و حجيم در برنامه open sky (دانلود آفلاين) هست
خوب شما ديگه به احتمال قوي آموزش open sky رو مي دونيد و تا بحال همه استفاده کرديد ولي در استفاده از اين برنامه به احتمال زياد با فايل هاي حجيمي برخورد کرديد که قفل داشتند و شما موقعي که اونها رو به ليست آفلاين خودتون اضافه مي کنيد ملاحظه کرديد که سر ساعت دانلود نمي شن ولي با اين آموزشي که در زير گذاشتم به راحتي مي تونيد اين فايل ها رو هم دانلود کنيد با سرعتي که دارند 96 کيلوبايت در ثانيه
خوب شما بايد به سايتي که عضو شديد مراجعه کنيد و با يوزر نيم و پسورد خودتون وارد سايت بشيد:
http://www.broadsat.com
البته بعضي مواقع اين سايت براي ورود مشکل داره و نمي شه لوگين کرد که بايد يه خورده تحمل کنيد يا اين که بايد چند بار تلاش کنيد تا وارد سايت بشيد

بعد از ورود به سايت در قسمت وسط صفحه روي گزينه open sky کليک کنيد در تصوير زير با علامت پيکان مشخص کردم :

اموزش: 1
خوب بعد وارد يک صفحه ديگه مي شد در اين صفحه شما در قسمت سمت چپ همون جايي که در تصوير زير مشخص کردم روي آيتم Satkiosk کليک مي کنيد :
اموزش: 2

خوب حالا در اين صفحه قسمت پايين سمت راست يه آيتم مشاهده مي کنيد به نام Activate روي اين آيکن زرد رنگ کليک کنيد تا بهتون پيغام successfulll بده :

اموزش: 3

اگه بهتون پيغام داد که قبلا و پيش از اين اوکي کرديد و اکتيو که هيچ
ولي اگه نکرده باشيد بهتون پيغام اوکي و successtfulll مي ده
خوب ديگه کاري به اين سايت و مجموعه نداريم
خوب حالا وقتي که برنامه open sky رو باز کرديد و رجيستر کرديد و وارد شديد مشکلي با فايل هاي حجيم و قفل دار نداريد و ميتونيد به ليست فايل ها جهت دانلود اضافه کنيد تا سر ساعت مقرر دانلود بشن البته يه خورده بايد صبر کنيد

اموزش: 4

شاد و پيروز باشيد.

بخش دوم و توضيحات تکميلي و راهنمايي هايي که شما رو در حل مشکلات کمک خواهد کرد:

خوب حالا شما اولين کاري که مي کنيد آخرين ورژن رو يعني open sky 1.7 رو دانلود کنيد (البته من با ورژن 1.6 کار نکردم ولي تجربه ثابت کرده که ورژن بالاتر هميشه بهتر بوده اون هم براي يک برنامه free) در تصوير زير مشخص کردم چه طور 34 مگابايت رو open sky 1.7 رو به راحتي دانلود کني :

اموزش: 6

در اين تصوير هم براي همه دوستان مشخص کردم که اگر احياناً نتونستند دانلود کنند يه بار ديگه از اين قسمت برنامه که در تصوير زير مشخص هست رجيستر کنند :

اموزش: 5

نکته مهم :
1- وقتي که فايل هاي قفل دار و حجيم رو انتخاب کرديد براي دانلود يادتون باشه که وقتي سر ساعت و دقيقه رسيد فرض کنيم ساعت 20:30 دقيقه شما بايد صبر داشته باشيد حتي تا پنج الي ده دقيقه نه اين که برنامه رو سريع ببنديد
2- قبل از اجراي برنامه حتماً همه ويروس يابها و fier wall يا ديوار آتش رو که در کنترل پنل هم هست غير فعال کنيد
براي اين که ببنيد برنامه open sky هم سيگنال رو دريافت مي کنه و فعال هست در تصوير زير راهنمايي کامل رو کردم :

اموزش: 7

و در ادامه اين طور مشاهده خواهيد کرد:

اموزش: 8

موفق باشيد......................................................
Admin
Admin
Admin

ذكر

Character sheet
dvb2:

پستعنوان: رد: اموزش:   اموزش: Icon_minitime26/12/2007, 6:35 am

توی openskyبه مشگل برخوردم لطفا راهنمایی کنید:
دوست عزیز فک کنم تو بتونی کمک کنی

من open sky رو رجیستر کردم اما ostoken اون چراغهاش سبز نمیشه در ضمن من با sat kioskدانلود کردم واکانت رو هم دیروز active کردم این :
Broadsat Premium

The subscription you have requested is already active on your account
اما هنوز هیچ فایل قفل داری رو دانلود نکردم
دارم دیوونه میشم.اشکال از کجاست؟؟؟؟؟

جناب :
dvb2_iran@yahoo.com
همونطوري که خودتون هم نوشتيد شما گزينه Broadsat Premium رو اکتيو کرديد خوب اين Premium به معناي پاداش يا جايزه هست يعني اين که سايت اپن اسکاي يا همون آسمان آزاد اومده اين امکانات رو به صورت رايگان در اختيار کاربران گذاشته يکي ايميل از طريق outlook و ديگري هم همين امکان دانلود نرم افزار و گيم و ... ديگه
خوب شما يه بار ديگه رجيستر کنيد و اون چراغ قرمز هم کاري نداشته باشيد بهش
شما در موقع رجيستر کردن گزينه next رو بزنيد و بعد هم complate خوب بعد که وارد برنامه شديد و نرم افزارها باز شدند اين نکته رو به ياد داشته باشيد که نرم افزار ها و برنامه هاي قفل دار اگه فرضاً ساعت 10:30 دقيقه زمان شروع دانلود هست شما يه ده دقيقه اي به برنامه مهلت بديد تا شروع به دانلود بکنه
موفق باشيد
Admin
Admin
Admin

ذكر

Character sheet
dvb2:

پستعنوان: رد: اموزش:   اموزش: Icon_minitime26/12/2007, 6:38 am

كليه سوالات جهت های ماهواره ای و فركانسهاي دانلود آفلاین در اين تاپيك(2)
با سلام دوستان این تاپیک را برای پرسش و پاسخ در مورد جهت های مختلف آفلایت ایجاد کرده ام و از تمامی دوستانم خواهش می کنم تاپیک اضافی ایجاد نکنند.
و خواهشا دیگر نبینم دوستان تاپیکی به نام های کدام جهت فایل فارسی بیشتری دارد و........... باز کرده هست

...............................................................................
در حال حاضر دو فرکانس خوب در جهت یوتل ست W3 وجود دارد که در زیر قرار داده ام:

اولین فرکانس:
Copertura del transponder A3

اموزش: W3a_eb
اموزش: 71fj5s2
در ضمن در این فرکانس بیشترین فایل فارسی دریافت می شود.

و فرکانس بعدی:

Copertura del transponder C5

اموزش: W3a_eurasia
اموزش: 6wp5ez4

این فرکانس به جای فرکانس 11262 امده است و کمی ضعیف در ایران دریافت می شود.

دوست عزیز خواهش میکنم.یه اسکای نت با مک آدرسها وآیپی های جدید .جدید.در جهت w3 معرفی کنند که بتوان فایلهای ایرانی مانند mp3.3gp.های کمدی وهمچنین mpeg.avi,wmv های با حجم 5m به بالاتر وعکسهای 100k به بالاتردریافت کردکه در صورت امکان هر کدام که دانلود میشود را در پوشه های مخصوص خود قرار داد.{مثلا mp3 را داخل پوشه mp3 قرار دهد}وآپی دوسایت زیر که معرفی میکنم به دست آورید وداخل آن قرار دهید.

www.240x320.info
gallery.mobile9.com

که با نام والپیپر گوشی ذخیره شود{که باید حجم آن را از 100kپائینتر قرار دهید}وهمچنین اگر خود شما سایتهایی در ضمینه والپیپر موبایل سراغ دارید آیپی آنهارا در داخل این پوشه قرار دهید تا من وسایر دوستان بتوانیم از آن استفاده کنیم .تا از این سر در گمی ها نجات پیدا کنیم.

دوست عزیز در ضمن در صورت امکان تغییرات را با رنگ دیگری انجام دهید تا من وسایر دوستان هم یاد بگیریم.

با تشکر

Admin
Admin
Admin

ذكر

Character sheet
dvb2:

پستعنوان: رد: اموزش:   اموزش: Icon_minitime26/12/2007, 6:39 am

کتابچه راهنمای کامل اینترنت آفلاین
دوستان سلام:
در اینجا کتابچه راهنمای کامل اینترنت آفلاین را برای شما عزیزان قرار میدهم که نوشته یکی از دوستان خوبم به نام بهزاد میباشد.

در این کتابچه این موضوعات آموزش داده داده شده است:

وسایل لازم برای دانلود آفلاین
نصب کارت dvb
پیدا کردن و تنظیم دیش بر روی جهتی مناسب برای دانلود
آموزش برنامه ي مانا ورژن 2
آموزش کار با مانا ورژن 3
اموزش کامل skynet
آموزش ترمیم فایلهای ناقص
نحوه ساخت فایل seg
و آخر سر منابع و لینکهای دانلود برنامه های افلاین

لینک دانلود با حجم 1.66 مگ

http://rapidshare.com/files/66795764/offlineinternetebook.rar.html