www.dvb2007.coo.ir
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
www.dvb2007.coo.ir

dvb2

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  أحدث الصورأحدث الصور  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ورود  

sms+2007/12/8

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

ذكر
تعداد پستها : 2893
Job/hobbies : dvb2
Humor : dvb2
Registration date : 2007-08-04

Character sheet
dvb2:

sms+2007/12/8 Empty
پستعنوان: sms+2007/12/8   sms+2007/12/8 Icon_minitime7/12/2007, 3:05 am

تركه خانوم بلند ميكنه، بهش ميگه: بايد عين زنم حال بدي ها. زنه ميگه: يعني چطوري؟ ميگه: مجاني
بزرگترين متهم تاريخ كسي است كه نمي دونه قلبش واسه ي كي مي تپه.
يه بچه تو قزوين گم ميشه
پليس ميگه از يابنده تقاضا مي شود امشب که هيچي
فردا بچه رو به ما بدهد
که ما پس فردا بديم به خانوادش
تو خيلي آرزو داري و من يه آرزو و آن اينكه تو به تك تك آرزوهات برسي.

همه ي دنيا را بگير
دلخوشي ام را بگير
هرچي مي خواهي ازم بگير
اما اين احساسي كه من بهت دارم ازم نگير.

از بهار پرسيدم عشق يعني چه؟ گفت تازه شكفته ام هنوز نميدانم از تابستان پرسيدم عشق يعني چه؟ گفت درگرماي وجودش غرقم نميدانم از پاييز پرسيدم عشق يعني چه؟ گفت در هزار رنگ آن رنگ باخته ام نميدانم ... از زمستان پرسيدم عشق يعني چه؟گفت سرد است و بي رنگ

هنوز در پي جراح زبردست مي گردم تا سرنوشت من و تو را به هم پيوند بزنه.

خنده ات رو به همه بده ، ولي لبخندت را به يه نفر ، عشقت را به همه بده ، ولي وجودت را به يك نفر ، بدار همه عاشقت باشن ، ولي خودت عاشق يك نفر باش .
در پارکينگ خاطراتم چشماتو پارک کردم,بعدش هم دلت رو پنچر کردم تا از دلم نري
به حساب بانکي شما ميليونها بوسه ي عشق واريز کردم.شما ميتوانيد بطورشبانه روزي ازطريق مهرکارت برداشت نماييد
قلبم رو شكستي ولي من بيشتر از قبل دوستت دارم ميدوني چرا ؟؟؟ چون حالا هر تيكه از قلبم تورو جداگونه دوست داره ...

همه واسه دوستشون گل مي فرستن، من موندم كه واسه گلم چي بفرستم!
لوتي ترين اس ام اس سال: زنگ در خونتم هر کس تو رو بخواد بايد منو بزنه
لپتو بيار جلو
1
2
3
4
5
تا 100 هم بشماري از بوس خبري نيست!
خدايا من در خانه حقيرم چيزي دارم که تودر عرش کبرياايت نداري من همچون تويي دارم که تو چون خود نداري
يه دوست، فردي هست که آهنگ قلبت رو مي دونه
و مي تونه وقتي تو کلمات رو فراموش مي کني
اونا رو واسه ات بخونه.
گر نمي تواني بالا بري، پس سيب باش، تا با افتادنت انديشه اي بالا روددقت هر كس از نوع ازدواج او معلوم مي شود.
توسكانيني
اعتصاب چرخ دنده‌هاي ساعت لطمه اي به گذر زمان نمي‌زند.
زندگي مانند رانندگي در يك دشت زيباست. سعي كن از لحظاتش بهترين استفاده رو ببري. چون در انتهاي جاده تابلويي با اين عبارت نصب شده: دور زدن ممنوع!

تا عاقلان راهي براي خنديدن بيابند ديوانگان هزار بار خنديده اند
مهم نيست قشنگ باشي. قشنگ اينه كه مهم باشي. حتي براي يك نفر...

زندگي هنر نقاشي كردن است بدون استفاده از پاك كن . سعي كن طوري زندگي كني كه وقتي به گذشته بر مي گردي نيازي به پا ك كن نداشته باشي

خوشبختي مثل پروانه مي مونه! اگه رفتي دنبالش فرار مي كنه ولي اگر وايسادي مياد دنبالت... مي شنه رو سرت!!!
آرزوي يه دنيا پر از پروانه برات دارم.

مي دوني طبق آخرين آمار کم جمعيت ترين جاي دنيا کجاست؟ . . . . نمي دوني؟ . . . . . . . قلبه منه ديگه! چون تنها تو داخلش ساکني.
نرم افزار عشقت توي قلبم نصب شده.
مي خواهم "آپ ديتش" کنم. لطفاْ گوشيتو بذاز رو قلبت!!!
جان فدا کردن براي دوست چندان مشکل نيست،پيدا کردن دوستي که ارزش جان فدا کردن را داشته باشد مشکل است
اگرکسي واقعاً تو رو دوست داشته باشه، بيشتر از اينکه بهت بگه دوستت دارم، ميگه مواظب خودت باش، پس مواظب خودت باش
بدو برو رو پشت بوم ببين باد از کدوم طرف مياد صورتتو بگير طرفش يه بوس فرستادم بگيرش...
آدم ها اسم اشتباه هاي بزرگشان را مي گذارند "تجربه" و به ديگران بابتش فخر مي فروشند.
تنها زماني مرا در کنار خود نخواهي يافت، که بخواهم از مرده ها در آن دنياي دوست داشتني پرتره هاي ناب بگيرم!
پس ديگر هيچ وقت گريه نکن...
در غريبي ناله ها کر دم کسي يادم نکرد
در قفس جان دادم و صياد آزادم نکرد
ضربه مردم چنان از زندگي سيرم نمود
آرزوي مرگ کردم مرگ هم يادم نکرد
اتم را شكافته ايم اما...
از درون خويش بي خبريم!
ابر بارنده به دريا مي گفت من نبارم تو کجا دريايي؟
در دلش خنده کنان دريا گفت ابر بارنده تو خود از مايي
فاصله تابش خود را بر ديگران تنظيم کن خداوند خورشيد را در جايي نهاد که گرم کند ولي نسوزاند.
خوشبختي مثل يك توپ است وقتي در حركت است به دنبالش مي دويم و وقتي ايستاده است به آن لگد
مي‌ زنيم!
امواج را نمي توانيد متوقف کنيد اما موج سواري را مي توانيد ياد بگيريد.

صادقانه بي بهانه تا قيامت بي نهايت من فدايت
هيچگاه نگاهت را فراموش نمي کنم
نگاهي سر شار از محبت و صميميت
صدايت در گوشم زمزمه مي شود
و نگاهت در ذهنم مجسم
اما... من تو را مي خواهم نه خيالت را
من از ساعت متنفرم... از اين اختراع عجيـب بشر که جاي خالـي حضور تو را به رخ دلتنگــي هاي من مي کشد
تو هم درد مرا درمان نخواهي داد مي دانم
فقط آرامشم را مي دهي بر باد مي دانم
علي رغم تمام لحظه هاي آشناييمان
تو هم روزي نخواهي کرد از من ياد مي دانم
هر وقت دلتنگ ميشم ميام پشت قلبت و هي در مي زنم پس هر وقت قلبت مي زنه بدون دلم برات تنگ شده
ببخشيد از معاملات عشقي مزاحمتون ميشم .. مي خواستم ببينم شما قلبتون مستاجر نمي خواد؟
جملات قصار
انسان هاي بزرگ دو دل دارند دلي که درد مي کشد و پنهان است .دلي که ميخندد و آشکار است
هيچ وقت نگو وقت نداري. به تو همان مقدار زمان داده شده که به هلن کلر ، لئوناردو داوينچي ، توماس جفرسون و آلبرت انيشتين
ما هميشه صداهاي بلند را ميشنويم، پررنگ ها را ميبينيم، سخت ها را ميخواهيم. غافل ازينکه خوبها آسان ميآيند، بي رنگ مي مانند و بي صدا مي روند
هيچ صيادي از جوي حقيري که به گودالي مي ريزد مرواريد ي صيد نخواهد کرد.(فروغ فرخزاد)
بخشي از بزرگترين نعمت هاي خدا براي انسان، بي جواب گذاشتن برخي دعاهاي اوست
كاش در دنيا سه چيز وجود نداشت.غرور-دروغ وعشق.
انسان با غرور مي تازد. با دروغ مي بازد و با عشق مي ميرد.
همه دوست دارند که به بهشت بروند, ولي کسي دوست ندارد که بميرد - جان لوييس
عشق مانند نواختن پيانو است. ابتدا بايد نواختن را بر اساس قواعد ياد بگيري، سپس قواعد را فراموش کني و با قلبت بنوازي.
مي دوني فلسفه اختراع سرسره واسه بچه ها چيه؟ ميخوان از بچگي به آدم ياد بدن صعود چقدر سخته و سقوط چه آسون
باران نمي شوم که نگويي : با چه منتي خود را به شيشه مي کوبد تا پنجره را باز کنم و نيم نگاهي بيندازم
ابر مي شوم که از نگراني يک روز باراني هر لحظه پنجره را بگشايي و مرا در آسمان نگاه کني.
وقتي كه عاشق شده ايد نگوييد: "خدا در قلب من جاي دارد." بگوييد: "من در قلب خدا جاي دارم."
با همه مؤدب، با بيشتر کسان اجتماعي، با تعداد کمي صميمي، با يک نفر دوست باش و با هيچ کس دشمن نباش.
- بنجامين فرانکلين
شريف ترين دلها دلي است که انديشه ي آزار کسان درآن نباشد.
- زرتشت
از مخالفت ها نترسيد، بادبادک فقط وقتي مي تواند بالا رود که با باد مخالف مواجه شود
- چرچيل
تنها کسي مرتکب اشتباه نمي شود که عمل نمي کند، مرد عمل باشيد.
- ناپلئون
بكوش تا عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان مي نگري
- آندره ژيد
كسي مي تواند در پاي عشق بميرد كه پيش از آن زندگي در پيش چشم هاي وي مرده باشد.
- شاندل
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://dvb2.catsboard.com
Admin
Admin
Admin

ذكر

Character sheet
dvb2:

sms+2007/12/8 Empty
پستعنوان: رد: sms+2007/12/8   sms+2007/12/8 Icon_minitime7/12/2007, 3:06 am

ارزش يک کلام پر از محبت رو وقتي مي فهمي، که لبخند رو، روي لباي عزيزانت تماشا مي کني.

در حيرتم از مرام اين مردم پست
اين طايفه زنده کش مرده پرست
تا هست به ذلت بکشندش ز جفا
تا مرد به عزت ببرندش سر دست

بودن را انديشه کرده ايم اما چگونه بودن را نه و آنان که بر آگاهي خويش باور دارند مي دانند که چگونه بايد بود.

اگر بدانيد که همه چيز در تغيير است به هيچ چيز دل نمي بنديد

گفتند: نفس بسيار حيله گر است – گفتم: به چنگش خواهم آورد. به چنگش آوردم. لبخند رضايتي بر لبانم نشست. نيك نگريستم، نفس از چنگم گريخته و بر لبانم نشسته بود

اساس زندگي بر ?? چيز استوار است: اول محبت و ? تاي ديگش هم گذشت

افتادن در گل و لاي ننگ نيست ننگ در اين است كه همان جا بماني

اگه دنبال دوتا خرگوش بدويي هيچ کدومو نمي گيري!

عشق مانند هوا در همه جا جاريست. تو نفسهايت را قدري جانانه بکش

زندگي شهد گل است زنبور زمان مي مكدش آنچه مي ماند عسل خاطره است

عشقولانه

تو مثل ستاره ها مي موني مثل اونا زيبا مثل اونا دست نيافتني. اما فقط يه فرقي با اونا داري که اونا خيلي زيادن ولي تو تکي

بيا دنيا رو تقسيم كنيم : ستاره ها مال تو . آسمون مال من . ماه مال تو . خورشيد مال من . اصلا همشون مال تو . ولي تو مال من
let's share the world: sky 4 u,stars 4 me, sea 4 u, waves 4 me,sun 4 u , light 4 me, every thing 4 u, u 4 me.

اگه همه زنبورهاي دنيا نيشت بزنن حقته جون:خيلي گلي

وقتي هستي نيستم، وقتي نيستي هستم، وقتي هستم نيستي، وقتي نيستم هستي، اي همه ي نيست شده ي هستي
هستي من نيست مي شود وقتي تو نيستي

يک نفس ياد خدا، يک سبد خاطر آسوده و شاد، يک بغل شبنم آرامش صبح، يک هزار آينه از جنس دعا، همه تقديم شما.

کاش مي شد با تو بودن را نوشت
تا که زيبا را کشم بر هر چه زشت
کاش مي شد روي اين رنگين کمان
مي نوشتم تا ابد يا من بمان
و به اين ترتيب ، منکه فرزند سياره زمينم متعهد ميشوم با خودم به نيکويي رفتار کنم، هرگز نقش قرباني را بازي نکنم، و به پا خيزم تا با اعتماد و حرمت به خويشتن در زندگي پيشرفت کنم ! آميــــن . ده فرمان - دکتر کاترين کاردينال

هر فاصله اي مي تواند به خوشبختي تبديل شود و هر خوشبختي و سعادتي مي تواند به فاصله تبديل شود.
هيچ چيز ويرانگرتر از اين نيست كه متوجه شويم كسي كه به آن اعتماد داشته ايم عمري فريبمان داده است
دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم
اگر انسانها بدانند فرصت باهم بودنشان چقدر محدود است محبتشان نسبت به يکديگر نامحدود مي شود
عشق در لحظه پديد مي آيد. دوست داشتن در امتداد زمان. اين اساسي ترين تفاوت ميان عشق و دوست داشتن است.
يکي از شاگردان سقراط وي را پرسيد: زچه رو هرگزت اندوهگين نديده ام؟ گفت از آن رو که چيزي را مالک نيستم که عدمش اندوهگينم کند.
راه دوست داشتن هر چيز درک اين واقعيت است که امکان دارد از دست برود
:به چشمي اعتماد کن که به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد، به دلي دل بسپار که جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است
زندگي هديه خداست به تو، طرز زندگي کردن تو هديه توست به خدا
انساني که در نبرد زندگي مي خندد قا بل ستايش است
دنيا دو روز است.آن روز که با تو نيست صبور باش وآن روز که با توست مغرور نباش زيرا هر دو پايان پذير است
جاده خوشبختي در دست تعمير است دور بزن اين اسمش تقديره
زندگي مانند جدولي است که اگر خانه هاي آن را پر کنيد جايزه آن مرگ است….
زندگي زيباست حتي اگر کور باشي
خوش آهنگ است حتي اگر کر باشي
مسحور کننده است حتي اگر فلج باشي
اما بي ارزش است اگرثانيه اي عاشق نباشي
چهار چيز است که نمي‌توان آن‌ها را بازگرداند:
سنگ ... پس از رها کردن!
حرف ... پس از گفتن!
موقعيت... پس از پايان يافتن!
و زمان ... پس از گذشتن!
انسان عاشق زيبايي نمي شود. بلكه آنچه عاشقش مي شود در نظرش زيباست
اگر داشته هاي زندگي خود را شمارش کنيد، مجالي براي شمارش نداشته هاي زندگي خود نخواهيد يافت

اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي
اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند
اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست
اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد
وقتي به دنيا آمدم آنقدر جا خوردم که تا دو سال قدرت حرف زدن نداشتم
بخشي از بزرگترين نعمت هاي خدا براي انسان، بي جواب گذاشتن برخي دعاهاي اوست.
در زندگي بارون نباش که فکر کنند با منت خودتو به شيشه مي کوبي ابر باش تا منتظرت باشن که بباري

عشقولانه
بازي روزگار را نمي فهمم! من تو را دوست مي دارم... تو ديگري را... ديگري مرا... و همه ما تنهاييم
نمي دانم تو مي خواني ز چشمم حرفهايم را
نمي دانم تو مي بيني نگاه بي صدايم را
كه مي گويد بدون مهربانيهاي بي حدت
بدون عشق تو، هيچم…
من 4 چيزو خيلي دوست دارم:
تو آسمون خدا رو
رو زمين خودمو
تو خودم قلبمو
تو قلبم تو رو
Admin
Admin
Admin

ذكر

Character sheet
dvb2:

sms+2007/12/8 Empty
پستعنوان: رد: sms+2007/12/8   sms+2007/12/8 Icon_minitime7/12/2007, 3:06 am

تا حالا به رابطه ي دو تا چشم دقت کردي ؟؟ با هم باز مي شن - با هم بسته مي شن - با هم مي خندن - با هم گريه مي کنن - با هم مي چرخن . جالب اينجاس که هيچ کدوم هم اون يکي رو نمي بينه. دوستي يعني اين! حالا دقت کردي اين دو تا چشم فقط زماني که يه دختر جلوشون ظاهر ميشه يکيشون بسته ميشه و اون يکي باز مي مونه (چشمک).
نتيجه گيري اخلاقي: دختر حتي بهترين و محکم ترين روابط دوستي رو هم به هم ميزنه!
من ادعا نمي کنم، همواره به ياد کساني هستم که دوستشان دارم ولي مي توانم ادعا کنم که لحظاتي که به يادشان نيستم نيزدوستشان دارم
man hamon mahi kocholoye dele toam moragheb bash delet nashkane ke man mimiram

be yade an rooz ke dar safheye shatranje delat shahe eshgh boodam o ba kishe rokhat mat shodam

rooye sang neveshtam dooset daram,hamoon sang bokhore too saret ke inchiza halit nemishe

kash migofti chist anche az cheshme to ta omghe voojoodam jarist
omrist ke mibazamo yek bord nadaram ama che konam asheghe in kohne bazaram

age to ye roze barfi ye pire marde rish sefid toro to kise andakht narahat nasho, oon baba noele shayad yeki to ro arezo karde bashe

ShabaMon Ah Ke Che Tariko Che Sarde Delamon Jayiee Ghamee Loneyei darDee To Ro bi man mano bi To GoZashtee

mikhastam barat sabzi eid befrestam tarsidam taghat nayari bokhorish

ye ro ye nafar dashte ahange azadari gosh midade mizane akharesh bebine ghaza midan ya na

gole aftabgardan roo be khorshid migasht,khorshid ghoroob kard va oo hamchenan khire be khorshid minegarist,nagahan setareei cheshmak zad,"GOLHA HICH VAGHT KHIANAT NEMIKONAND

torke saresh mikhore be mileye otoobos az hoosh mire behoosh ke miad mibine hame milaro gereftano balaye saresh vaisadan torke ghati mikone mige velesh konin bebinam mikhad chi kar kone

dota goshad miran bank minzanan, yekishoon mige khob bia beshmorim cheghadr dozdidim, oon yeki mige bikhial, farda radio mige

ye roz pire marde be pire zane mige : jigaret ro bokhoram pirezane mige : khafe sho to ke dandoon nadari

mohabat ra be del dadan safaye sine mikhahad.....asheghe yekdigar bodan deli bikine mikhahad

salam khobi farda asr montazeram eid ghorbaneh o mardom barashoon gav o goosfand farghi nadareh negaranetam be shoma gesarat nakardam

ba gooshit chikar kardi?harchi migiram mige moshtarake morede nazar dar ghalbe shomast

ba tavalode dovomin GOSFANDe shabih sazi shode dige nemitonam behet begam "DONYA DIGE MESE TO NADARE

be ye turke migan chera ghorsato sare vaght nemikhori ? mige akhe mikham mikrobaro ghafel ger konam

ye roz ye turke barf pakkone mashinesho roshan mikone hipnotiz mishe

yek roz ye 206 be folexe mireseh o shoro be maskhare kardane folex mikone.mige are cheraghaye to mesle cheshaye ghorbaghe zade biron!folexe bar migardeh be 206 mige age motore to ham az posh mikardan to konet injori chshat mizad biron

yek roz ye motoreye be ye gongeshke mizane..hale gongeshk kharab mishe.motori gongeshk ra mibarad khaneh va daron ghafas mizareh!bad gongeshk be hoosh miyado khodesho to ghafas mibineh fekr mikone to zendane.mizane to saresh migeh ey vay motoreye mord

be ye nafar migan in ra bekhon?@ .migoyad ey dorat begardam

ye roz ye golabiye gen tanesh mikone . mige man mozam

ye roz yek jokaro mitekonan .azash yek alame turk mirizeh biroon

be turke migan bachato bishtar dost dari ya noon barbariro?mige toro khoda mona sare 2rahi nazarid

pere zane x miterekone..mige man tarane 15 sale daram

sage turke dasto pa nadasht!!!ye shab dozd mizaneh khoneye turke.bad turke sagaro mizare to forghoon midoe donbale dodza

be ye bache lore migan computer baladi?mige bale.migan khob roshanesh kon.mige na ta in had

be ye turke migan naghashiye gham angiz bekesh.barbari sokhte mikeshe

turke roye dare khonashoon minevise wc .migan in yani che? mige mokhaffafe welcom ast

turke to shena rotbe miyare.bad bahash mosahebe mikonan.az koja shoro kardin?mige vallah ma az zaminaye khaki shoro kardim ta be inja residim

turke saatash kar nemikard raft barayash kar peyda kard

shakhsi badkonak forooshi baz kard va bad az moddati varshekast shod.chon badkonak hayash ra be shrte chaghoo miforookht

be turke migan ba anasor jomle besaz!!!? mige to dastshoee bodam ke sifon ro keshidam ana sor khordan

hala be ye turke migan midoni chera mashine atash neshani ghermeze? mige na.migan khob ake 1000000metr shilang ro az posht mikardan to konet ranget ghermez mishod

turke to khiabon mikhore zamin baraye inke se nashe ta khone sine khiz mire

turke mire rahpeymaee mibine shologhe bar migarde

to abadan mosabegheye taghlid seda ye daryosh mishe ..daryoosh miyad 4 mishe

turke pesaresh mire zire mashin ba sang mizane daresh biyare

turke mire shekare khargoosh..sedaye havij darmiyare

turke zang mizane be ajans mige agha bebakhshid mashin darid...yaro mige are ..turke mige khosh be haletoon man nadaram

lore dashte bala poshteboomesho asfalt mikarde..asfalt ezafi miyare soratgir mizare

turke zang mizane khoneye doosdokhtaresh ...babsh bar midare hol mishe mige bebakhshid topemoon oftade

turke khodesho mizane be mosh mordegi gorbe mikhoratesh

dota goshad miran bank minzanan, yekishoon mige khob bia beshmorim cheghadr dozdidim, oon yeki mige bikhial, farda radio mige

khorshide eshghat tanam ra soozand / negahat ra sayebanam kon

salam .......man az edareye bargh mozahemetoon misham......shoma shakie khosoosi darin!!!!! akhe barghe cheshatoon ye nafaro koshte

vaghti omadam chonan haleto migiram ke nafaset band biyad az tars pahat belarze hamchin aberooto mibaram ke sareto bala nagiri bache soosool man ghabze mobayletam

bi to na omoor jahan lang mishe , na beine zamin o asemoon jang mishe,na kooh ab mishe na ab sang mishe,faghat dele man barat tang mishe

vaghti be donya miaei dare goshet "azan" migan , vaghti mordi barat "namaz" mikhonan , cheghadr kotahe faseleye "namaz" ta "azan

Boro sare mikroskop........rafti...........chi mibini............ye zare kochik............midoni chiye???...............are???.............yekam fekr kon..................un dele mane ke barat 1 zare shodeee

tablighe torki: khamir dandoone poone,cheshmo nemisoozoone!

divoone. oghdeyi. susul. efadei. tarsoo. damdami . asopas . razl . ashghal.moftkhor!!!!!! shaki sho0di?hala harfe aval 8 kalame bala ro kenare ham bezar

kheiiiiili bi kari! bebinam to dars nadari? karo zendegi nadari? khabo khorak nadari? ke 24saat toye ghalbe mani !!? mer30 azin

Torke khab mibine dare bazi mikone ... Babasho mikoshe , Mire marhaleie bad . az khab mipare mibine babash neshaste jelosh ... Mige Ahhh "Save" nakardam

sms+2007/12/8
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» Polsat
» 2007/12/8