www.dvb2007.coo.ir
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
www.dvb2007.coo.ir

dvb2

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  أحدث الصورأحدث الصور  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ورود  

world box

2 مشترك
نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

ذكر
تعداد پستها : 2893
Job/hobbies : dvb2
Humor : dvb2
Registration date : 2007-08-04

Character sheet
dvb2:

world box Empty
پستعنوان: world box   world box Icon_minitime2/12/2007, 6:09 am

معرفي ماهواره nss6 , پكيج dishtv و كانال هاي تاپ هندي <hr style="COLOR: #ffffff" SIZE=1>چند وقت پيش در بخش world box نظر سنجي اي گذاشته بودن تا به وسيله ي ان پكج هايي كه در اينده توسط اين رسيور باز ميشه رو اولويت بندي كنند كه در ان پكج nss6 هم بود كه متاسفانه وقتي با خبر شدم كه پكج بسته شده بود و nss6 راي كمي هم اورد. با توجه به اين كه امكان باز شدن اين پكج در رسيور هاي دو تينره كم هست و كانال هاي هندي طرفداران زيادي رو هم داره تصميم گرفتم تا اطلاعاتي كه در مورد اين رسيور دارم رو در اختيار شما علاقه مندان كانال هاي هندي قرار بدم اميدوارم كه از ان استفاده ي كافي رو ببريد

nss6 هم اونطور كه ميدونيد رو 95 درجه شرقي قرار دارد وبيم خوبي هم رو ايران داره . دو شركت بزرگ هم از اون پشتيباني ميكنه و كانال هاش رو روي اين ماهواره قرار داده

1 شركت DTH كه مخفف direct to home هست ويك شركت دولتي با كانال هاي نه چندان خوب كه كانال هاي DD مشمول اون است و همه ي كانال هاي اون مجانيه

2 شركت dish TV كه يك شركت بزرگ ماهواره اي يه و شامل كانال هاي تاپ و درجه يك هندي مي باشد كه network هاي معروف هندي مثل Zee , star, sony, sahara و تعدادي محدود network غير ه هندي داره
روي اين ماهواره در حال حاضر در كل 120 كانال هندي (37 تا مجاني 83 تا هم كارتي) قراردارد كه از 9/8 85 كه ديروز باشه 50 تا كانال ديگه به صورت test به اين ماهواره اضافه شد( كه من هم نمي دونم چه كانال هايي هستن ) ودر كل 170 تا كانال
شما دوست داران كانال هاي تاپ هندي براي ديدن اين كانال ها بايد وسايل زير را خريداري كنيد

1- خريدن رسيور digi box كه قيمتش خيلي مناسب و حدود 3500* روپيه است
2-خريدن كارت مخصوصvc) Dish TV ) كه 400 روپيه است ( vc مخفف viweing card است)

با خريدن وسايل بالا 3 ماه به طور مجاني از كانل ها مي تونيد استفاده كنيد

طرز شارژ كارت vc

شارژ اين كارت به چند صورت امكان پذير است كه از طريق wep و بانك راحت تر ميباشد البته براي ما ايرانيان
براي شارژ كارت از طريق web بايد كارت itz رو داشته باشيد كه كارت اعتباري اين شركته واز طريق سايت Dish tv كه در بالا قرار دادم در قسمت help me get ودر قسمت
upgrad my package اين كار به راحتي انجام ميشه ..........

براي شارژ از طريق بانك هم با ريختن پول به حسابشان و قرار دادن شماره فيش واريز شده در سايت كارتتون شارژ ميشه

پکیج DD Direct بعد از 2 روز قعطی امروز به ماهواره Insat 4B واقع در 93.5 درجه شرقی منتقل شد
متاسفانه باند KU این ماهوراه در ایران قابل دریافت نیست
این ماهورا در تاریخ 11-03-2007 با موشک Ariane 5 پرتاب شد و در مدار 93.5 درجه شرقی قرار گرفت

برای در یافت فرکانسهااین ماهواره

www.flysat.com/insat93.php

ماهواره nss6:
fer:11039

pol:h
sr:40690
dvb2
dvb2

ذكر
تعداد پستها : 1
Job/hobbies : thran
Humor : ffffff
Registration date : 2008-04-24

world box Empty
پستعنوان: رد: world box   world box Icon_minitime24/4/2008, 4:42 pm

من جهت 93.5درجه شرقی را در بندرعباس دارم تعداد کانال 190عدد ولی تماما قابل دریافت نیست فرکانس11570سمبل27500عمودی 3/4قوی تعداد کانالهای قابل دریافت با دیش 100یوراستار 20عدد music india+starutsav´+b4u musicبه صورت رایگان
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

world box
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» World In Box II - SR 1150 - IR 5000