www.dvb2007.coo.ir
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
www.dvb2007.coo.ir

dvb2

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  أحدث الصورأحدث الصور  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ورود  

قدرت

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

ذكر
تعداد پستها : 2893
Job/hobbies : dvb2
Humor : dvb2
Registration date : 2007-08-04

Character sheet
dvb2:

قدرت Empty
پستعنوان: قدرت   قدرت Icon_minitime2/12/2007, 5:58 am

افزایش قدرت فرکانس و کانال های ماهواره ای با یک کار ساده <hr style="COLOR: #ffffff" SIZE=1>افزایش قدرت فرکانس و کانال های ماهواره ای با یک کار ساده
قدرت 19022006%2528009%2529jmhحتما بسیاری از شما زمانی که حتی دیش شما به سمت جهت مورد نظر هست نیز از ضعیف بودن فرکانس ها ناله دارید و البته این وضعیت حتی در روزهای بارانی و ابری به وضعیت بدی مبدل می شود و بسیاری از کانالها اصلا دریافت نمی شود به رساتی فکر کردید که مشکل اصلی از کجاست . البته جدا از ضعیف بودن نوع ال ام بی و دیگر حواشی که البته زیاد هم مقصر این واقعه نیستند عامل دیگر مسبب همه این مسایلی است .
بله سیم آنتن - شاید شما باور نکنید اما این عین واقعیت است که سیم آنتن این مشکل را به راحتی حل می کند - حتما بسیاری از شما می فرمائید بابا این حرفا چیه ما که از سیم انتن کرمان استفاده می کنیم همان سیم آنتنی که یه لایه کاغذ نسوز در آن وجود دارد - بله منم هم با شما موافقم این سیم یکی از سیمهای خوب با قیمت تقریبا مناسب است اما این سیم بسیار ضعیفتر از سیمی است که به شما معرفی می کنم البته بسیاری از دوستان ممکن است هم اکنون از این سیمی که کمان استفاده کنند که کاملا اشتباه است به نظر من فقط از سیم امریکایی ویا ژاپن ویا المانی استفاده کنید.
خوب حتما برخی شما دوستان دنبال کشور سازنده این سیم هستیدو کشورهایی همانند ژاپن -آمریکا <آلمان و دیگر کشورها را به عنوان سازنده این سیم ها متصور می شوید .
توصیه می کنم برای حال مشکلتان "ضعف گیرندگی فرکانس"حتما از این سیم استفاده کنیدمنظورم امریکایی یا المانی استفاده کنید تا فرق بین این سیم و سیم کرمانی یا ایرانی غیره برای شما مشخص شود
دیش سفیده هم دیش خودم ممنون
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://dvb2.catsboard.com

قدرت
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1