www.dvb2007.coo.ir
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
www.dvb2007.coo.ir

dvb2

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  أحدث الصورأحدث الصور  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ورود  

sms

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

ذكر
تعداد پستها : 2893
Job/hobbies : dvb2
Humor : dvb2
Registration date : 2007-08-04

Character sheet
dvb2:

sms Empty
پستعنوان: sms   sms Icon_minitime9/11/2007, 7:30 am

یه خیار با یه خیارشور راه میرفته از خیار می پرسن این کیه می گه : خواهرمه تورشیده
همه آدمها با هم برابرند ، اما پولدارها محترم ترند . همه آدمها برابرند ، اما بچه ها واجبترند . همه آدمها برابرند ، اما خانمها مقدمترند. همه آدمها برابرند ، اما سياهها بدبخت ترند و سفيدها برترند. در کل همه آدمها برابرند ، اما بعضيها برابرترند
اگر خواهان مهاجرت به كانادا هستيد تا سبتامبر با ما تماس بگيريد . ""گروه غازهاي وحشي مهاجر
براي کشتن يک پرنده يک قيچي کافي ست. لازم نيست آن را در قلبش فرو کني يا گلويش را با آن بشکافي. پرهايش را بزن... خاطره پريدن با او کاري مي کند که خودش را به اعماق دره ها پرت کند
تلویزیون داشته گل خداداد عزیزی رو به استرالیا نشون میداده، یکی تماشا می‌کرده. دو سه بار که صحنه آهسته گل رو نشون میدن، یکی شاکی میشه، میگه: ‌حالا اونقدر نشون بده تا اون دروازه بان بگیردش
ايراني ها را به 4 طريق مي توان شناخت: 1.زير شلواري راه راه ابي 2.وقتي بستني ليواني باز مي کنند درش را ليس مي زنند 3.هربار که يک قلپ نوشابه مي خورند به شيشه نگاه مي کنند 4.تو چهارچوب در وامي ستتند مي گويند بفرماييد.
كورش بزرگ فرمود: فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك سپارند تا اجزاي بدنم خاك ايران را تشكيل دهد.
به يكي ميگن از اينكه زنتو عزيزم صدا مي كني چه احاسي داري؟ ميگه احساس گناه. ميگن چرا گناه؟ ميگه آخه اسم زنم يادم رفته.
جواب ندادن هم جوابیست... (ناپلئون)
مانده ام در کوچه های بی کسی سنگ قبرم را نمی سازد کسی مرده ام خاکسترم را باد برد بهترین یارم مرا از یاد برد
چقدر سخته که گل باغه آرزوهاتو تو یه باغه دیگه ای ببینی و اون وقت هزار بار تو خودت بشکنی و بعد آروم زیر لب بگی: گل من باغچه ی نو مبارک
تو این زمونه با کسی افسانه دل سر نکن..... هر کی میگه دوست دارم دروغ مگیه باور نکن....با تو دگیه هر کی بخواهد دست وفاداری بده ....تو دست دیگش خنجره ....بی وقفه تو قلبت زده ......
كشتي در حال غرق شدن بود . ناخدا فرمان خروج از كشتي را صادر كرد . مردها براي خروج هجوم آورده بودند. ناخدا مانع خروج مردها شد و گفت: خجالت بكشيد حق تقدم با زنان است . زنان بسيار خوشحال شدند و ضمن تشكر از ناخدا به خاطر رعايت حق خانم ها يكي يكي از كشتي خارج شدند... پنج دقيقه بعد ناخدا گفت : پنج دقيقه بعد ناخدا گفت : آقايان بفرمائيد پياده شويد كوسه ها به اندازه كافي سير شدند
عشق ميگن علاقه***نه كفگيرو ملاقه***دوستت دارم يه عالمه***اندازه يه قابلمه***من عاشق تو هستم***تو قابلمه نشستم*** يه لنگه كفش تو دستم***منتظر تو هستم
اين شعر از کيست ؟ تا هستي من ز هستي اوست تا هستم و هست دارمش دوست 1) سعدي 2) مولوي 3) حاج يونس فتوحي 4) هيچکدام
بنویس بابا مثل هر شب نان ندارد سارا به سین سفرمان ایمان ندارد بعد از همان تصمیم کبری ابر دیگر سیل می بارد و یا باران ندارد بابا انار و سیب و نان را می نویسد حتی برای خواندنش دندان ندارد انگار بابا همکلاس اولیهاست هی مینویسد این ندارد آن ندارد بنویس آن مرد کی در باران می آید این انتظار خیسمان پایان ندارد ایمان،برادر گوش کن نقطه سر خط بنویس بابا مثل هر شب نیار
حاجي تو ديگه كي هستي دست قدسي رو بستي رفتي دنبال هستي بگو مال كي هستي بين قدسي وهستي برو دنبال هستي كه تو عالم مستي نمي شه مثل هستي
یکی تو راست مي گي يكي پينوكيو .. يكي تو مهربوني يكي خاله خرسه .. يكي موهاي تو قشنگه يكي آن شرلي .. يكي گوشاي تو خوشگله يكي زي زي گولو .... يكي ما دو تا با هم خوبيم يكي تام و جري .. يكي تو سر كار رفتي يكي نفر بعدي كه اينو براش مي فرستي
زندگی برای زيستن است نه برای مردن نه برای بودن و راهی است برای رفتن.... زندگی دريايی از آشوبهاست* تلخ و شيرين راهی است برای انتخاب..... زندگی خواستن است *فراموشی است *راهی است برای يادگاری.... زندگی لحظه های مکرر است*لحظه هاي غريب*لحظه های آشنا..... زندگی تجربه است *تجربه های خوب *تجربه های زشت راهی است برای هجرت.... زندگی گذشتن است از بديها *از نامرديها راهی است برای مردن
*عشق يعني... عشق يعني تا ابد آبي شدن عشق يعني لحظه اي باراني و لحظه اي شفاف و مهتابي شدن عشق يعني لذت يك آرزو عشق يعني يك بلاي ماندگار عشق يعني هديه اي از آسمان عشق يعني يك صفاي سازگار عشق يعني با وجود زندگي دور از آداب مردم زيستن عشق يعني لحظه اي خنديدن و سال ها اشك ندامت ريختن عشق يعني زنگ تكرار نگاه عشق يعني لحظه اي زيبا شدن عشق يعني قطره بودن سوختن عشق يعني راهي دريا شدن هر چه هست اين عشق صدها قلب صاف با حضورش ‌آبي و بي كينه است
مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد... چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هر روز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. پروردگار هستی با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو را انتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند
اگر کسي را دوست داشته باشي ،نمي توني توي چشم هاي اون زل بزني... نمي توني دوريش را تحمل کني... نمي توني بهش بگي که چقدر دوستش داري... نمي توني بهش بگي چقدر بهش نياز داري ... واسه همينه که عاشق ها ديوونه ميشن
سلام عزيز مهربون اجازه هست بشم فدات ؟ اجازه هست تو شعر من اثر بذاره خنده هات ؟ شب که مياد يواش يواش با چشمک ستاره هاش اجازه هست از آسمون ستاره کش برم برات ؟ اجازه هست بياي پيشم يکم بگم دوست دارم ؟ تو هم بگي دوسم داري بارون بشم دل ببارم بريم تو باغ اطلسي بي رنج و درد بي کسي بهت بگم اجازه هست گل روي موهات بذارم ؟ اجازه هست خيال کنم تا آخرش مال مني ؟ خيال کنم دل منو با رفتنت نميشکني .
زیر پلکت سایه بانم میدهی؟ سوختم آیا پناهم میدهی؟ آتشی افتاده بر جان و دلم ، قطره آبی بر لبانم میدهی؟ میهمان جان جانان گر شوم ، میزبانی را نشانم میدهی؟ تا بیاسایم دمی در پای عشق ، زیر چترت سرپناهم میدهی؟ ای جواب پرسش بی پاسخم ، عشق را آیا نشانم میدهی؟ رو مگردان نازنین با گوشه چشمت بگو در شرار چهره ات یک بوسه گاهم میدهی؟
عشق شايد تنها جايزه ي اين روزگار نامهربان است كه براي بردنش نيازي به پارتي نيست !! برايش مهم نيست كه تو "شاهي يا گدا" ! مردي يا زن ! هر چه كه هستي ، باش ! فقط تنها شرطش اين است كه ارزش آن را بشناسي و حرمتش را نگه داري
loo3.com نگاه..............لبخند لبخند............چشمك چشمك.........دوستي دوستي..........عشق عشق............بوسه بوسه.............فاجعه فاجعه.............مرگ
زندگي دفتري از خاطرهاست ... يک نفر در دل شب ، يک نفر در دل خاک ... يک نفر همدم خوشبختي هاست ، يک نفر همسفر سختي هاست ،چشم تا باز کنيم عمرمان مي گذرد... ما همه همسفريم
ضد حال يعني: 1- سر سفره عقد عروس خانوم بگه نه 2- روز آخر خدمت سربازي اضافه خدمت بخوري 3- يك قدمي خط پايان مسابقه دو به زمين بيفتي و آخر بشي 4- درس رو بلد نباشي و پنج دقيقه مونده به زنگ تفريح استاد اسمتو صدا كنه
هر موقع خواستی تو آسمون واسه ی خودت یه ستاره انتخاب کنی همیشه اون کم نوررو انتخاب کن. چون همه به پر نوره نگاه می کنن. اونم به همه نگاه می کنه.

www.loo3.com در اين بازار نامردي / به دنبال چه مي گردي؟ / نمي يابي نشان هرگز / تو از عشق و جوانمردي / برو بگذر از اين بازار/ از اين مستي و طنازي / اگر چون کوه هم باشي / در اين دنيا تو مي بازي

Top of Form 1

امتياز فعلی: 3.60 (كل آرا: 157 ) امتيازدهيد: ارسال توسط: [url=ymsgr:sendim?crazy_man6038][/url]
میثم
Bottom of Form 1

www.loo3.com سلام سلامتي مياره ، سلامتي نشاط مياره ، نشاط شادي مياره ، شادي زندگي مياره ، زندگي زن مياره ، زن بچه مياره ، بچه دردسر مياره ، دردسر بدبختي مياره ، اصلاً سلام نکن سنگين تره

Top of Form 2

امتياز فعلی: 3.95 (كل آرا: 129 ) امتيازدهيد: ارسال توسط: [url=ymsgr:sendim?happy_girl_202][/url]
manya
Bottom of Form 2

www.loo3.com زنه از شوهرش مي پرسه از چيه من بيشتر خوشت مي آد؟؟؟؟؟ از صورت زيبا و يا هيکل متناسبم؟ مرده يه نگاهي به سر تا پاي زنش مي ندازه و ميگه از اعتماد به نفست

جديد ترين جک های اضافه شده

www.loo3.com یک روز سه تاموش داشتن خالی می بستن اولی .من یک حلب 17کیلویی پنیر را تنهایی خوردم .دومی .یک روز تله موش به دومم گیرکرده بود او کشیدم تو خونه باهاش درو پنجره ساختم.سومی.یک دفعه موبایلش زنگ می زنه میگه اومدم بعد دوستاش میگن کجا می خوای بری گفت برو بچه ها یک گربه گیر اوردن می خوایم بریم بخوریمش.

Top of Form 1

امتياز فعلی: 3.74 (كل آرا: 42 ) امتيازدهيد: ارسال توسط: [url=ymsgr:sendim?mmmm_37@yahoo.com][/url]
ماکان
Bottom of Form 1

www.loo3.com اگه عشقم حقيره ! اگه جسمم کويره ! اگه هميشه تنهام ! اگه خاليه دستام ! براي تو عاشق ترين عاشق دنيام

Top of Form 2

امتياز فعلی: 3.70 (كل آرا: 82 ) امتيازدهيد: ارسال توسط: [url=ymsgr:sendim?nima_gerarrd][/url]
nima_gerarrd
Bottom of Form 2

www.loo3.com به یک فرشته گفتم:برو و معشوقم که عاشقش هستم را ببوس!! فرشته رفت و وقتی برگشت دیدم چشماش اشکیه و گریه کرده!! به فرشته گفتم: معشوق مرا بوسیدی؟! فرشته گفت: نه نشد !! به فرشته گفتم:چرا؟!فرشته مهربون گفت:دو فرشته هیچ وقت همدیگرو را نمی بوسن

Top of Form 3

امتياز فعلی: 3.90 (كل آرا: 78 ) امتيازدهيد: ارسال توسط: [url=ymsgr:sendim?nanaz_sh_2007][/url]
nanaz
Bottom of Form 3

www.loo3.com روز اول گل سرخي برام اوردي گفتي براي هميشه دوستت دارم روز دوم گل زردي برايم اوردي گفتي دوستت ندارم روز سوم گل سفيدي برايم اوردي و سر قبرم گذاشتي و گفتي منو ببخش فقط يه شوخي بود

Top of Form 4

امتياز فعلی: 4.07 (كل آرا: 71 ) امتيازدهيد: ارسال توسط: [url=ymsgr:sendim?honari_s][/url]
سلمان
Bottom of Form 4

www.loo3.com عاشق شدن مثل دست زدن به آتيش مي مونه . پس سعي کن تا وقتي که جراتش رو پيدا نکردي هيچ وقت بهش دست نزني اما اگه بهش دست زدي سعي کن طاقتش رو داشته باشي که تو دستهات نگهش داري

Top of Form 5

امتياز فعلی: 3.96 (كل آرا: 51 ) امتيازدهيد: ارسال توسط: [url=ymsgr:sendim?honari_s][/url]
سلمان
Bottom of Form 5

www.loo3.com يه توپ دارم قلقليه، موهاي سرم فرفريه، مسيج جديد نداشتم، كلاه سرت گذاشتم!

Top of Form 6

امتياز فعلی: 4.02 (كل آرا: 92 ) امتيازدهيد: ارسال توسط: [url=ymsgr:sendim?booooooooy2000][/url]
SaEeD SaDMaN
Bottom of Form 6

www.loo3.com مي خوام قلكمو بشكونم ، با نصف پولش نازتو بخرم با نصفه ديگش هم مدادرنگي بخرم نازتو بكشم .

Top of Form 7

امتياز فعلی: 3.92 (كل آرا: 61 ) امتيازدهيد: ارسال توسط: [url=ymsgr:sendim?cool_boy_your_bf][/url]
Mohammad
Bottom of Form 7

www.loo3.com یه نفر ... یه جا یی ... یه وقتی... تموم رو یاش لبخند تو بود . پس یه جایی : یه وقتی : با یه لبخند یادش کن .

Top of Form 8

امتياز فعلی: 3.91 (كل آرا: 43 ) امتيازدهيد: ارسال توسط: [url=ymsgr:sendim?fire_boy_handsome_666][/url]
سهیل
Bottom of Form 8

www.loo3.com چند وقته دلم هوس تاب بازی کرده . . . . اجازه هست بیام تو ذهنت ؟ . . . . آخه شنیدم مخت تاب داره

Top of Form 9

امتياز فعلی: 4.11 (كل آرا: 64 ) امتيازدهيد: ارسال توسط: [url=ymsgr:sendim?eshghe_shekaste01][/url]
abbas
Bottom of Form 9

www.loo3.com عشق يك نوع مرض است كه ميكروب آن از طريق چشم وارد قلب مي شود..مرض عشق اين روزها شباهت زيادي به آدامس دارد اول شيرين بعد دوست داشتني سپس تكراري و خسته كننده و در آخر دور انداختني

Top of Form 10

امتياز فعلی: 3.55 (كل آرا: 38 ) امتيازدهيد: ارسال توسط: شيوا جون
Bottom of Form 10
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://dvb2.catsboard.com
Admin
Admin
Admin

ذكر

Character sheet
dvb2:

sms Empty
پستعنوان: رد: sms   sms Icon_minitime7/12/2007, 2:55 am

اس ام اس های جدید new sms
سلام دوستان هر روز اس ام اس هاي جديد فقط در اين پست قرار ميگيرد
۳۰/8/86
يه بچه بسيجيه از يه دختر خانومي خوشش مياد بهش ميگه آبجي افتخار ميدين يه دو ركعت نماز در ركاب باشيم
گه يه موقع مورد حمله يک پسر قرار گرفتي شلوار اونو بکش پايين دامن خودتو بده بالا ! فکر بد نکن! اينجوري تو ميتوني بدوي ولي اون نميتونه

در طوفان زندگي باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است
اي کساني که اس ام اس نمي دهيد بدانيد و آگاه باشيد خداوند شما را به دليل خساست مجازات و در آخرت سيم کارت داغ بر پيشانيتان مي گذارد!
ببخشيد بد موقع مزاحم شدم،مي خواستم قربونت برم،از کدوم طرف بايد برم؟
تو را از سميم غلب دوصت دارم...چيه؟مگه بي صوادا دل ندارن؟
نفهم...
بي لياقت...
نامرد...
به کسي ميگن که قدر گلي مثل تورو ندونه
خر بالدار تا حالا ديدي؟
صد در صد نه،پس بي خيال!
پرواز رو از سرت بيرون کن!
گويند مرگ سخت است و سخت تر از مرگ، انتظار براي SMS من!خيلي انتظار کشيدي؟آره؟
تورو به قيمت جوون/به همين يه لقمه نون/تورو به ماه آسمون به عاشقاي بي نشون/تورو به حرمت چشات/به همه مقدسات/به حق حق شبونه هات/تورو به خدا قسم ات ميدم جوراباتو بشور خفمون کردي....!
عزيزم با من باش و از وجود من به زندگيت گرما و صميميت ببخش و سرماي سخت زندگيت را با اعتماد به من از بين ببر ، ........<< از طرف ايران رادياتور >>
اين مسيج مخصوص ساعت 3 بامداد است) ببخشيد عزيزم كه اين موقع شب مزاحم خوابت شدم چون يه سوال مهم برام پيش اومده، ميخواستم بدونم «هواپيما
بوق داره؟
ميدوني تفاوت شهرداري با صدا و سيما چيه ؟
اولي آشغال جمع ميکنه دومي آشغال پخش ميکنه

خدايا ما را از شر الياس، دخترانمان را از شر فرزاد، پسرانمان را از شر هستي رها کن و تکه زميني در بيدآباد اصفهان به ما عطا فرما

لره تلويزيون رو روشن ميكنه. كانال 1: قرآن. كانال 2: قرآن. كانال 3: قرآن. كانال 4: قرآن. كانال 5: قرآن. كانال 6: قرآن. پا ميشه تلويزيون رو ميبوسه ميذاره رو طاقچه
تو قندي نباتي شكلاتي عسلي يا كه شيريني نداري بدي من با چاييم بخورم
تركه ميره جوراب بخره توش فوت ميكنه ببينه سوراخه يا نه

۲۲/8/86
عشق را وارد کلام کنيم تا به هر عابري سلام کنيم و به هر چهره اي تبسم داشت ما به آن چهره احترام کنيم زندگي در سلام و پاسخ اوست عمر را صرف اين پيام کنيم عابري شايد عاشقي باشد پس به هر عابري سلام کنيم
ديروز روز جهاني آوارگان بود, توقع داشتم يه تبريک خشک و خالي به ما ميگفتي که يه عمريه آوارتيم
ميدوني چرا من هيچوقت صدقه نميدم ؟؟ . . . . . . . . چون مي گن صدقه بلا رو از آدم دور مي کنه !! . . . . . . . . . . . منم طاقت دوريتو ندارم بلا ا ا

امتحان رانندگي : سرهنگ : اگه يه نفر واست خيابون بود. بوق ميزني يا چراغ؟ کار آموز : برف پاککن ! چرا؟؟ کارآموز : يعني يا بيا اينور يا برو اون ور !
به آنهايي که پاييز را دوست ندارند بگو پاييز همان بهاري است که عاشق شده است
به ترك ميگن چرا ريشو سيبيل نداري ميگه به مادررم رفتم

ترکه ميره از ملاي محل ميپرسه: ببخشيد حاج آقا، با کفش ميشه نماز خوند؟ حاج آقا ميگه: نه برادر، نميشه. ترکه ميگه: ولي من خوندم شد
تيکه ي جديد پسرها به دخترها: اين روزها همه از من شماره مي خواهند شما چطور
قزوينيه جلو آينه لخت ميشه ???? خودشو ميبينه، ميگه: يار در خانه و ما گرد جهان ميگرديم
Admin
Admin
Admin

ذكر

Character sheet
dvb2:

sms Empty
پستعنوان: رد: sms   sms Icon_minitime7/12/2007, 2:57 am

16/8/86
با سيم ناز مژهات يه عمر گيتار ميزنم/نگاهتو كوك نكني من خودمو دار ميزنم/چشات اگه رو پنجره طرح ستاره نزنن/دست خودم نيست دلمو به درو ديوار ميزنم
اسمون به ماه ميگه :عشق يعني چي ماه ميگه يعني بودن درآغوش تو ماه ميگه: توبگو عشق يعني چي آسمون ميگه انتظار ديدن تو
زن يه دکتر اصفهاني ميميره روي سنگ قبرش مينويسه:آرامگاه زري همسر دکتر رحيمي، متخصص اطفال،مطب خ جلفا ،کوچه سوم ساعت پذيرش8-17
سه تا ترک ميرن دزدي- صابخونه بيدار ميشه و دزدا ميرن هر کدوم تو يه گوني قايم ميشن!صابخونه مياد و به گوني اول لگد ميزنه..صداي نون خشک در مياره! به دومي لگد ميزنه .. صداي گردو در مياره! به گوني سوم لگد ميزنه ... هيچ صدايي در نمياد..دوياره محکمتر لگد ميزنه... باز صدا نميده!؟ دفعه سوم که لگد ميزنه ترکه با عصبانيت مياد بيرون ميگه بابا ..آرده ، آرد ..آرد صدا نداره ميفهمي

قلب من در شهر چشمان شما جامانده است / قدر يک شب هم که شده از او پرستاري کنيد>؟
بد ترين نوع دلتنگي اينه که پيش کسي باشي و بدوني که بهش نمي رسي

تو با همراهت چيکار کردي ؟ هر چي زنگ ميزنم ميگه مشترک مورد نظر در قلب شماست

tآنگاه که ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس ميکني ؛ به خاطر بياور که زيبايي شهاب ها از شکستن قلب ستارگان است
يه قطره اشك به خاطر تو توي دريا ريختم و تا زماني كه پيداش كني دوست دارم....
ميدوني فرق تو با فرغون چيه : فرغون گل ميبره ولي تو دل ميبري

۱۰/۸/۸۶

با سيم ناز مژهات يه عمر گيتار ميزنم/نگاهتو كوك نكني من خودمو دار ميزنم/چشات اگه رو پنجره طرح ستاره نزنن/دست خودم نيست دلمو به درو ديوار ميزنم
يادش بخير! اون روزا كه تنها بودي گم شده ي دريا بودي، قايقت رو شكسته بود، تنت نهيف و خسته بود، فانوس درياييت شدم، عاشق اهوراييت شدم، گذشتم از هر هوسي تا تو به مقصد برسي .
اگه اهل حالی اگه خیلی با حالی یه مسیج توپ بفرست ببینم در چه حالی
هرچند لطیف و سبز و با احساسی ... معصوم و نجیب و پاک، همچون یاسی هرچند فرشته ای ولی می ترسم ... یک روز بفهمم که تو هم الیاسی
دو حرف رو نباید باور كنی:حرفای پامنقلی و حرفای تو بغلی
مشکلات حل مي شود اگر قرار باشد روزي به پاي تو بميرم اشک ها همه به لبخند تبديل مي شود اگر قرار باشد تو را يک بار ببوسم و لبخند ها دوباره به اشک فقط اگر ببينم خيال رفتن داري ا ما بدان د و ســتــت دارم
اگه می دونستی دستای سرد من چقدر به گرمی دستات نیازمنده... اینقدر دست تو دماغت نمیکردی

خداي اطلسي ها با تو باشد پناه بي کسي ها با تو باشد تمام لحظه هاي خوبه يک عمر بــه جـــز دلواپسي ها با تو باشد
بهت حسودیم میشه چون قلبم به جای اینکه اول برای خودم بتپه برای تو می تپه

میدونی اخرین عددی که توی ریاضی کشف کردن چغدره ؟ منم همون اندازه دوستت دارم

3/8/86
هر گاه دفتر محبت را ورق زدي و هر گاه زير پايت خش خش برگ ها را احساس کردي هر گاه در ميان ستارگان آسمان تک ستاره اي خاموش ديدي براي يک بار در گوشه اي از ذهن خود نه به زبان بلکه از
ته قلب خود بگو: يادت بخير

عاشقت خواهم ماند، بي‌آن‌که بداني. دوستت خواهم داشت، بي‌آن‌که بگويم. درد دل خواهم گفت، بي
هيچ کلامي. گوش خواهم داد، بي هيچ سخني. در آغوشت خواهم گريست، بي‌آن‌که حس کني. در تو
ذوب خواهم شد، بي هيچ حرارتي

ترکه ميره مسجد . وقتي مياد بيرون ميبينه کفشاش نيست ، ميگه 4 حالت داره : 1 - نيومدم ؟ 2
- بدون کفش اومدم ؟؟ 3 - اومدمو رفتم ؟ 4- بعداّ ميام ؟؟

هميشه مي‌گفت تو نيمه گم شده من هستي؛ وقتي ترکم کرد فهميدم که از شوق پيدا کردن نيمه
گم شده‌اش, خودش را گم کرد!

دوست دختر تركه ميره رو تخت تمام پاشو باز ميكنه ميگه ميدوني منظورم چيه؟
تركه ميگه يعني اينكه كل تخت مال تو منم بايد رو زمين بخوابم

آنقدر از دست دنيا غمگين و دل گيرم که روز مرگ خويش را جشن مي گيرم

اخونده بعد از ورق بازي ميره با لا منبر وسط صحبتاش يکي از ورقاش از جيبش مي افته ميبينه که داره
ضايع ميشه از زمين ور ميداره و ميگه : کي اين ورق و مي شناسه؟ همه ميگن بي بي گيشنيزه..... بعد
آخونده ميگه :خاک بر سر همتون!!!!! که بي بي گيشنيزو مي شناسيد ولي بي بي فاطمه زهرا رو نمي شناسيد ؟

27/7/86
برو سر ميکروسکوپ ... رفتي؟ ... چي مي بيني؟ ... يه ذره کوچيک؟ ... ميدوني چيه؟؟؟ ... آره؟؟؟ ... يه کم فکر کن ... اون دل منه که برات يک ذره شده.

يكي از بهترين ها ميگه :
اگركسي يكي رودوست داشته باشه ، بيشتر از اين كه بهش بگه دوست دارم بهش ميگه مواظب خودت باش
.
.
.
پس مواظب خودت باش

دوست داشتن دل ميخواد نه دليل !
از ته دل دوست دارم بدون دليل

مراهرجورخواهي دربه درکن:جفايت راازاين هم بيشترکن:بزن باعشق خودآتش به جانم:ولي آتش نشاني راخبرکن
روی دیوار نوشتم، بارون پاکش کرد . برات نامه نوشتم، پستچی گمش کرد . روی برگ نوشتم، آفتاب خشکش کرد . حالا اس ام اس می دم که بدونی دوست دارم . امیدوارم مخابرات بازی در نیاره
گل اگر خشک شود ساقه اش می ماند دوست اگر جدا شود خاطره اش می ماند

قفل ها كه بي كليد شدن. چشم ها به در سفيد شدن . چه امتحان خوبيه . دوريت عجب غروببيه

مهم نیست قشنگ باشی ،قشنگ اینه كه مهم باشی حتی برای یك نفر........

واسه ما جشن تولدت يك بهونه بود هميشه . كه رو هديه بنويسي دلم از تو دور نيمشه

بازي روزگار را نمي فهمم ! من تو را دوست دارم تو ديگري را....ديگري مرا ...وهمه ي ما تنهاييم.

تنها ارزوم همينه. تا يادم نرفته راستي كاش يك روز بهم بگي من همونم كه ميخواستي

( . | . )
) . (
( v )
\ | /
عکستو وقتی تو حموم بودی گرفتم
اگه اس ام اس ندی سند تو آل میکنم!

//////// \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
(< @ @>
.....o00……………00o…..
.
.
.
.
.
این عکس رو وقتی داشتی دختر همسایه رو دید میزدی ازت گرفتن....واقعا که....از تو بعید بود

آهنگ جديد مهرشاد : حاجي تو ديگه کي هستي دسته الياسو بستي ميونه هستي و قدسي بگو مال کي هستي
به تركه ميگن چرا خودترو به سپر ماشين ميمالي مگه مي خوام اوقات فراغتم سپري بشه
Admin
Admin
Admin

ذكر

Character sheet
dvb2:

sms Empty
پستعنوان: رد: sms   sms Icon_minitime7/12/2007, 2:59 am

هر وقت به هوش اومدي به من زنگ بزن
ببين عزيز دلم پاشو............ ..اگه پا نشي قهر ميکنما............ .....خب دلم برات تنگ شده.........جون
من پاشو............ .پاشدي............ ..افرين عزيزم............ ...حالا که پاشدي ماچم کن بگير بکپ
موج نگاهت كشتي قلب مرا چه بي صدا شكست
يه سوال برام پيش اومده، شبا كه ميگن: "بگير بخواب" چي رو بايد بگيريم؟؟؟ بيخيال حالا، بگير بخواب!!

یر پلکت سایه بانم میدهی؟ سوختم آیا پناهم میدهی؟ آتشی افتاده بر جان و دلم ، قطره آبی بر لبانم
میدهی؟ میهمان جان جانان گر شوم ، میزبانی را نشانم میدهی؟ تا بیاسایم دمی در پای عشق ، زیر
چترت سرپناهم میدهی؟ ای جواب پرسش بی پاسخم ، عشق را آیا نشانم میدهی؟ رو مگردان نازنین
با گوشه چشمت بگو در شرار چهره ات یک بوسه گاهم میدهی؟

هر چند لطيف و سبز و با احساسي/// معصوم و نجيب و پاك همچون ياسي/// هرچند فرشته اي ولي ميترسم/// يك روز بفهمم كه تو هم الياسي
تقصير دلم چيست اگر روي تو زيباست حاجت به بيان نيست که از روي تو پيداست من تشنه يک لحظه تماشاي تو هستم افسوس که يک لحظه تماشاي تو روياست.
پيداست هنوز شقايق نشدي ... زنداني زندان دقايق نشدي ... وقتي که مرا از دل خود مي راني ...
يعني که تو هيچ وقت عاشق نشدي ... زرد است که لبريز حقايق شده است ...تلخ است که با درد موافق شده است
تركه با گوسفنداش دعواش ميشه ، واسه اين که مي بردشون چمن مصنوعي
اين بي تربيتو نگاه چيکار ميکنه

بيچاره دخترا اگه خوشگل باشن مي گن عجب جيگريه! اگه زشت باشن مي گن کي اينو مي گيره! اگه
تپل باشن مي گن چه گوشتيه! اگه لاغر باشن مي گن چه مردنيه! اگه مودبانه حرف بزنن مي گن چه
لفظ قلم حرف مي زنه! اگه رک و راست باشن مي گن چه بي حياست! اگه يه خورده فکر کنن مي گن
چقدر ناز مي کنه! اگه سري جواب بدن مي گن منتظر بود! اگه تند راه برن مي گن داره مي ره سر قرار!
اگه اروم راه برن مي گن اومده بيرون دور بزنه ول بگرده!
خروسه ميره لب ديوار ميبينه ماشين حمل مرغ رد مي شده صدا ميزنه بچه ها بياييد سرويس دخترها داره مياد

۱۵/۷/۱۳۸۶
شب عيد فطر همه اصفهانيا بيرون خوابيده بودن ازشون مي پرسن چرا بيرون خوابيدين ميگن واسه اينكه پول فطرمون بيفته گردن شهرداري
به جاسم میگن ماه رمضان سحر صدات کنیم میگه نه همون جاسم صدام کنید

اگه گفتي آخوند را برعکس کني چي ميشه ؟ . . . . . . . . . . امامش مي افته

ميدوني شباهت تو با شلوار کردي چيه ؟
.
.
.
هر دوتادون گشادين !

زندگي 4 پيچ داره تولد عشق ازدواج و مرگ سر کدوم پيچ منتظرت باشم؟

مي خواستم اسمتو تو قلبم حك كنم ولي نكردم. مي دوني چرا؟ آخه ترسيدم ضربان قلبم موقع خواب اذيتت كنه
من به2 چيز عشق مي ورزم: 1 تو و ديگري وجود تو. به دو چيز اعتقاد دارم:1 خدا وديگري تو. من در اين دنيا 2 چيز مي خواهم:1 تو وديگري خوشبختي تو. من اين دنيا را براي 2 چيز مي خواهم: 1 تو و ديگري براي با تو موندن. دوست دارم وقتي دلم برات تنگ ميشه پشت ابرا برات گريه کنم پس هر وقت بارون اومد بدون که دلم برات تنگ
اس ام اس يک ترک به نامزدش : در قلب مني هرگز
ترکه سوار سمند ميشه يهو سخنگوي ماشين ميگه درب خودرو باز است ترکه يکم دور و برش رو نگاه ميکنه ميبينه خبري نيست بي خيال ميشه دوباره سخنگو ميگه درب خودرو باز است ترکه ميگه:بابا در خودرو رو ول کن خودت کجا قايم شدي
چند تا آدمن که تنشون ميخاره 1.اونايي که چشمک ميزنن ولي شماره نميدن 2.اونايي که شماره ميگيرن ولي زنگ نميزنن 3.اونايي که حموم نميرن 4.اونايي که آف‌ت رو واسه خودت ميفرستن
نصيحت يك مادر دنيا ديده به دخترش) هرگز يه پليس رو بوس نكن چون ميگه: ايست و دستهاش رو بالا مي‌بره! هرگز يه دكتر رو بوس نكن چون ميگه: لطفا نفر بعد! هميشه يه معلم رو بوس كن چون ميگه: دوباره تكرار كن
اگه اين روزا حس كردي توي قلبت بجاي صداي "تاپ تاپ "صداي اره و تيشه مياد نترس! مريض نشدي "من دارم توي دلت واسه خودم يك كلبه مي سازم
به ترکه ميگن پاشو سحره. ميگه بزار بخوابم.خودم فردا بهش زنگ ميزنم
هميشه واسه گلي خاک گلدون باش که اگه به آسمون هم رسيد يادش باشه ريشش کجاست

زندگي کوتاه ترازآن است که به خصومت بگذرد وقلبها گرامي ترازآن هستندکه
بشکنند فردا طلوع خواهد کرد حتي اگر نباشيم!
اگر مي دانستي که چقدر دوستت دارم هيچ وقت براي آمدنت باران را بهانه نمي کردي . رنگين کمان من

زندگي مثل پيانو است، دكمه هاي سياه براي غم ها و دكمه هاي سفيد براي شادي ها. اما زماني مي توان آهنگ زيبايي نواخت كه دكمه هاي سفيد و سياه را با هم فشار دهي
اس ام اس ساعت 3 صبح ................
به يك عدد مرغ گير حرفه اي در سطح تيم ملي احتياج است ....
مي دوني فرق تو با کفش چيه؟کفش لنگه داره ولي تو لنگه نداري
هرگاه قادر به شمردن قطرات باران شدي خواهي دانست چقدر دوستت دارم رنگین کمان من
الهي ميدون شي من وانت شم دورت بگردم
مجموعه نوشته هاي پشت تريلي هاي جاده.......
?.به حرمت اشک مادرم توبه کردم---?.داني که چرا راز جهان با تو نگفتم/طوطي صفتي طاقت اسرار نداري--?.بوق نزن شاگردم خوابه--?.بي تو هرگز ....با تو ؟؟؟عمرا--?.از عشق تو ليلي.....رفتم زير تريلي(واسه گريسکاري)---?.اگه ميتوني اين تابلو رو بخوني يعني فاصلت کمه فاصله رو رعايت کن---?.دنبالم نيا اسيرم مي شي---?.گشتم نبود....نگرد نيست---?.سرپاييني برنده سربالايي شرمنده
روزي که به دنيا اومدي داشت بارون مي اومد ولي هوا ابري نبود . ميدوني
چرا ؟ اون روز فرشته ها داشتن از اون بالا گريه ميکردن . چون يکي از
اونا کم شده بود
یه لر زن تهراني ميگيره.روز عروسي طرف عروس داد ميزدن: سبد سبد گل ياس عروس ما چه زيباست.لرها واسه اينکه کم نيارن داد مي زنن:گوني گوني پشکل آقا دوماد خوشگل
به گوسفنده ميگن بزرگترين آرزوت چيه؟ميگه اينکه يه روز جلوي وانت بشينم
فاصله براي عاشق هميشه تلخ است ، چه 800 کيلومتر چه 8 متر.
اين را از چشمان خيس ِ سربازي فهميدم که از بالاي برجک ديده باني به معشوقه اش مي نگريست...

۴/۷/۱۳۸۶
می دونم بیداری، داری ستاره ها رو می شماری. ولی یکیشون کمه، چون داره بهت مسیج می ده. منم خوابم نمی بره، دارم گوسفندها رو می شمارم. ولی یکیشون کمه، چون داره مسیج می خونه!
اگه یه روز رفتی از پیشم بی خبر...
...
...
سوغاتی یادت نره!
قانون دوم نيوتن: عشق در پسر ها هرگز از بين نمي رود، بلکه از دختري به دختر ديگر انتقال مي يابد!
امشب قراره ساعت سه نیمه شب عقب مونده ها رو شفا بدن... خواب نمونی
از سرسبزترین نقطه ی قلبم... یونجه نثارت می کنم.
در اين بازار نامردي / به دنبال چه مي گردي؟ / نمي يابي نشان هرگز / تو از عشق و جوانمردي / برو بگذر از اين بازار/ از اين مستي و طنازي / اگر چون کوه هم باشي / در اين دنيا تو مي بازي
سلام سلامتي مياره ، سلامتي نشاط مياره ، نشاط شادي مياره ، شادي زندگي مياره ، زندگي زن مياره ، زن بچه مياره ، بچه دردسر مياره ، دردسر بدبختي مياره ، اصلاً سلام نکن سنگين تره
یک روز سه تاموش داشتن خالی می بستن اولی .من یک حلب 17کیلویی پنیر را تنهایی خوردم .دومی .یک روز تله موش به دومم گیرکرده بود او کشیدم تو خونه باهاش درو پنجره ساختم.سومی.یک دفعه موبایلش زنگ می زنه میگه اومدم بعد دوستاش میگن کجا می خوای بری گفت برو بچه ها یک گربه گیر اوردن می خوایم بریم بخوریمش
چند وقته دلم هوس تاب بازی کرده . . . . اجازه هست بیام تو ذهنت ؟ . . . . آخه شنیدم مخت تاب داره
مي خوام قلكمو بشكونم ‏‏، با نصف پولش نازتو بخرم با نصفه ديگش هم مدادرنگي بخرم نازتو بكشم .

نگريستم به گريستنت، گريستم به نگريستنت، گريستم و تو نگريستي، نگريستم و تو گريستي، گريستم ولي نگريستي!
مخت چت كرد يا بازم بگم؟

اگر عاشق شدي در شهر غربت ... سوار خر بشو برگرد ولايت!
پسر نوح با بدان بنشست
...
...
حالا برو خونه زندگي شو ببين مي گن الگانس خريده !!!

ميدوني چرا اونقد ستاره دورت جم شده؟
آخه دنيا فقط يه ماه داره
اونم تويي.
امضا چوپان دروغگو!
ديرين ديرين ديرين ديرين ديرين ديرييييين ديييريريرين . . . . . . . . . . . بي ذوق با احساس بخون آهنگ پلنگ صورتي
مخصوص ساعت 3 نيمه شب: سلام. رفيقمون مي خواست نصفه شبي بيدارت کنه من نذاشتم. کار خوبي کردم؟

از خدا پول خواستم، بانك داد، درخت خواستم، جنگل داد، اتاق خواستم، خونه داد، حالا ميترسم ازش تو رو بخوام يه گله گوسفند بده
سه راه براي پولدار شدن: بابات برات پول دربياره. باباي مردم رو براي پول در بياري. بابات در بياد تا پول در بياري
جايزه تبرك در قزوين:
يك سال استفاده رايگان از حميد ...!!!!
=))
محبت را از درخت آموز که سايه از سر هيزم شکن هم بر نميدارد .
به اندازه تمام گوسفنداي دنيا دوست دارم .......قربان شما چوپان دروغگو
يه روز سه ديوونه ميرن توي د ريا شنا کنند بارون ميياد يکي ديوونه ها ميگه بريم زير اب خيس نشيم
دلم گرفته از ادمايي که ميگن دوستت دارم اما معنيشو نميدونن،از ادمايي که ميخوان ماله اونا باشي اما خودشون ماله تو نيستن،از اونايي که زير بارون برات ميميرن و وقتي افتاب ميشه همه چيز يادشون ميره!
هرجا هستي لطفا از اين ساعت به بعد از خونه بيرون نرو چون الان وقت جمع آوري زباله است!
دقايقي تو زندگيت هست که دلت براي کسي اونقدر تنگ ميشه که دلت ميخواد اونو از تو رويات بيرون بکشي و توي دنياي واقعي با تمام وجوت بغلش کني
زندگي 3 ايستگاه داره!عشق...جدايي....و مرگ آقا قربونت ايستگاه اول پياده مي شيم
عاشق كسي بش كه قلب بزرگي داشته باشه تا براي ورود به قلبش مجبور نشي خودت رو كوچيك كني
ازم پرسيد منو بيشتر دوست داري يا زندگيتو؟ گفتم ندگي ناراحت شد و رفت اما فکر نکرد شايد اون تمام زندگي من باشه
عشق يعني خاطرات بي غبار/ دفتري از شعر و از عطر بهار/ عشق يعني يك تمنا يك نيا/ز زمزمه از عاشقي با سوز و ساز/ عشق يعني چشم خيس مست او/ زير باران دست تو در دست
زندگي مثل يه ديكته است ؛هي غلط مي نويسم و هي پاك مي كنيم،دوباره مي نويسيم و پاك مي كنيم.غافل از اين كه يه روز داد مي زنن ورقه ها بالا.
به اندازه تمام گوسفنداي دنيا دوست دارم .......قربان شما چوپان دروغگو
يارو راديولوژيست ميشه به مريض ميگه: تو عکستون يک شکستگي تو دنده راست سينتون ديدم، با فتوشاپ درستش کردم
ماهي شده بود باورش, تور اگه بندازن سرش ,ميشه عروس ماهيا,شاه ماهي ميشه همسرش,ماهيه باورش نبود ,تور اگه بندازن سرش ,نگاه گرم ماهيگير ميشه نگاه آخرش
يه چيزي بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان ان................... اندازه دنيا دوست دارم.
مرگ ان نيست که در قبر سياه دفن شويم مرگ ان است که از خاطره ها محو شويم
زندگي مثل بستني مي ماند، اگر نخوري اب مي شود . پس بخور و از شيريني ان لذت ببر
شايد آن روز که سهراب نوشت : تا شقايق هست زندگي بايد کرد )) خبري از دل پر درد گل ياس نداشت بايد اينجور نوشت هر گلي هم باشي چه شقايق چه گل پيچک و ياس زندگي اجبارست
اسمون رو ستاره زيبا ميكنه و باغ رو گلها زيبا ميكنه عشق رو محبت زيبا ميكنه و تو رو جراحي دماغت!!!!
اگر د يدي تو را کردم فراموش / بدان رفتم حمام ماندم زير دوش
مي خواستم تا صبح برات مثل شمع بسوزم ولي نامرد اديسون برق رو اهتراع کرد
عشق يعني :چون خورشيد،تابيدن بر شب هاي دوست وچون برف ،ذوب شدن بر غم هاي دوست.
ميدوني فرق تو بايانگوم چيه يانگوم جواهري درقصر ولي توقصري پر ازجواهري!!!!!!!!
يک هزارپا رو ديوار راه ميرفت که يه مرتبه افتاد پايين؛ گفت: « آخ پام پام پام پام پام پام پام پام پام پام .....!؟ »
به همه لبخند بزن اما با 1 نفر بخند همه را دوست داشته باش اما به 1 نفر عشق بورز تو قلب همه باش اما قلبت مال 1 نفر باشه
تو گاو مني ناراحت نشو الان ميفهمي گ:گلمي ا:ارزومي و:وجودمي
هديه ام را بپذير. چکه اشکي که از چشمه ي شفاف دلم جوشيده است و گل سرخي که از سبزترين ناحيه ي عشق برايت چيده ام
دوستيت : زلال ؛ مرامت : عسل ؛ ظاهرت : طلا ؛ باطنت : برف ؛ وجودت : نعمت ؛ داشتنت : غنيمت ؛ نديدنت : مصيبت ؛ سالاري بخدا
يه روز 2 تا جوجه عاشق همديگه مي شن اما وقتي بزرگ شدند هردو خروس شده بودند...
پس تا جوجه اي عاشق نشو!

sms
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1