www.dvb2007.coo.ir
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
www.dvb2007.coo.ir

dvb2

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  أحدث الصورأحدث الصور  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ورود  

***درمانگاه ***

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

ذكر
تعداد پستها : 2893
Job/hobbies : dvb2
Humor : dvb2
Registration date : 2007-08-04

Character sheet
dvb2:

***درمانگاه *** Empty
پستعنوان: ***درمانگاه ***   ***درمانگاه *** Icon_minitime6/11/2007, 5:32 am

lol! lol! lol!
...خب اينم يک درمانگاه 24ساعته ان لاين براي اونايي که اطلاعات نيمه اورژانسي لازم دارند ....

...البته پزشک این درمانگاه فقط روزهای فرد از ساعت 22 تا 24 می تونه آن لاین به سوالاتتون پاسخ بده ...

...راستي بچه ها يادتون باشه هيچ سيستم مجازي نمي تونه جاي يک پزشک واقعي را بگيره...
lol! lol! lol!

https://dvb2.catsboard.com
Admin
Admin
Admin

ذكر
تعداد پستها : 2893
Job/hobbies : dvb2
Humor : dvb2
Registration date : 2007-08-04

Character sheet
dvb2:

***درمانگاه *** Empty
پستعنوان: رد: ***درمانگاه ***   ***درمانگاه *** Icon_minitime6/11/2007, 5:33 am

1- کاش تصویری بود میگفتم اینجام Razz فکر کنم همون سرمعده باشه، درست پایین دیافراگم اگر درست بگم(فک کنم متوجه شدی)
2- نه میسوزونه، یه جورایی انگار آروم آروم خراش میدن
3- مداوم نیست، چند ساعتی هست بعد میره تااااااااااا مثلا فردا
4- گاهی تا طرفای قلبم میاد، روز اول خیال کردم قلبم خراب شده، مامانم گفت نه بابا این معده درده این طوری میشه Smile (گفتم مامانم دکتره باور نکردین)
5- والاه درست و حسابی مشخص نیتس، اخه من شام نمیخورم اکثرا، ولی گاه شبا از معده درد بیدار میشم، اما گاهی هم نه وقتی تا سر حد مرگ خوردم هم هست، مثلا همون روز خونه ی مادربزرگه آش خورده بودم (مگه میشه از آش گذشت؟) یا دیروز عصر ساندویچ کالباس خوردم که از همون موقع شروع شده تا الان، که البته الان کمتر شده، اخه به تجویز مامانم عرق نعنا و به تجویز بابام عسل میخورم Smile (پس مشخص میشه بابام هم دکتره)
6- اینم سوال رو هم که با 5 جواب دادم
7-نه تا حالا تهوع نداشتم، ولی امشب حالت تهوع داشتم، اما حال نداشتم پاشم برم دستشویی پس رو تختم موندم، اما نه فکر نکنم، چون تا حالا همراه با تهوع نبوده
8- خب اره بعضی غذاها رو که میخورم تقریبا
9- نه بابا مگه من دعوا دارم با کسی

درضمن فکر کنم مامان خانومی راست میگه عصبیه
اون روز یکی رو دیده بودم که ازش بدم میومد
دیروز هم چون داداشم امروز کنکور داشت استرکس(شدتش از استرس بیشتره) داشتم و دارم این طوری شدم
فکر کنم خودمم دکتر شدم

حالا یه مشکل جدید دیگه هم پیش اومده دررابطه با همین اعصاب که الان وقتش نیست بعدا باهات مشورت میکنم@

***درمانگاه ***
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-