www.dvb2007.coo.ir
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
www.dvb2007.coo.ir

dvb2

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  أحدث الصورأحدث الصور  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ورود  

قوانين تالار ...

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

ذكر
تعداد پستها : 2893
Job/hobbies : dvb2
Humor : dvb2
Registration date : 2007-08-04

Character sheet
dvb2:

قوانين تالار ... Empty
پستعنوان: قوانين تالار ...   قوانين تالار ... Icon_minitime6/11/2007, 5:23 am

قوانين تالار ...

سلام برهمه دوستان عزيزم ...
[color=blue]

[color:2723=blue:2723]ورودتون را به تالار پزشکي خوش آمد ميگم و اميدوارم اين تالار بتونه اطلاعات مفيدي در اختيارتون قرار بده...

راستش هروقت جايي (کشور خودمونو ميگما!) حرف از پزشکي و پزشک و سلامتي و اينجور چيزا ميشه، يک گروه از افراد ناآشنا به نحوي ابراز علاقه و تاحدي ابراز تخصص مي کنند!!!scratch نميدونم چقدر با حرف من موافقيد، اما اطراف ما هستند کساني که با اطلاعات اندکشون از اين رشته، گاهي نسخه هايي براي من و شما مي نويسند که داخل دکان هيچ بقالي پيدا نميشود چه برسد به داروخانه !Cool Rolling Eyes

از طرفي شنيديد قدما ميگن "جنگ اول بهتر از صلح آخره!" براي همين، من هم سلاحم را رو بستم و اومدم که يک چيزايي بگم تا درکنار شما و با کمک شما يک تالار خوب داشته باشيم...

فکر کنم مقدمه چيني کافي باشه و بريم سر اصل مطلب ...
چندتا قانون کلي که شايد بعدها جزئي تر بشه و بند و تبصره و ماده واحده و اينجورچيزا بهش اضافه بشه اينجا ميگذارم تا يک کم قانون مدارتر عمل کنيم.

اشکالي که نداره؟!

***قوانين***

1- درعلم پزشکي هميشه اختلاف نظرهايي در مباحث مختلف وجود داشته و خواهد داشت ، لذا از همه عزيزاني که در بحثهاي علمي شرکت مي کنند خواهشمندم با رعايت احترام به افکار و عقايد دوستان، موافقت يا مخالفت خودرا با موضوع مورد بحث بيان کنند. در غير اينصورت ناچار به حذف پستهاي شما هستم ...

2- چنانچه دوستان عزيز غيرپزشک وعلاقمند تمايلي به شرکت در بحثهاي مطروحه دارند ، لطفا منابع اطلاعاتي خودشون را در ابتداي هرپست ذکر کنند...

3- ازمنحرف کردن مباحث بپرهيزيد تا مجبور به حذف پستهاي شما نباشيم ...

سلامت باشيد و سربلند
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://dvb2.catsboard.com

قوانين تالار ...
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-