www.dvb2007.coo.ir
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
www.dvb2007.coo.ir

dvb2

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  أحدث الصورأحدث الصور  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ورود  

بایگانی بخش کارت شیر&#1740

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

ذكر
تعداد پستها : 2893
Job/hobbies : dvb2
Humor : dvb2
Registration date : 2007-08-04

Character sheet
dvb2:

بایگانی بخش کارت شیر&#1740 Empty
پستعنوان: بایگانی بخش کارت شیر&#1740   بایگانی بخش کارت شیر&#1740 Icon_minitime6/8/2007, 6:20 am

سلام دوستان
برای اینکه توانسته باشیم بنوعی پاسخگوی مهر و محبت شما یاران باشیم تصمیم گرفتیم هر ماه به یکی از مشترکین سرور ، اکانت رایگان هدیه دهیم.
انتخاب این یکنفر بر اساس قرعه کشی صورت میگیرد و با شناختی که از بنده و پیمان نازنین دارید امیدوارم بر صحت و سلامت آن اطمینان کامل داشته باشید.

برنده فروردین ماه جناب red-fox بودند

و اما قرعه کشی برای اردیبهشت ماه انجام شد و جناب REZOOZ برای هاست rezooz.dyndns.info برنده این قرعه کشی بودند.

این هدیه بسیار ناچیز میباشد و همانطور که گفتم فقط برای قدردانی از شما مشترکین عزیز میباشد.
در ماههای آینده هم این قرعه کشی صورت خواهد گرفت و مابقی دوستان این شانس را خواهند داشت که اکانت رایگان بعنوان هدیه دریافت نمایند.
البته دوستانی که برنده میشوند در ماههای آتی شانسی برای دریافت دوباره اکانت رایگان نخواهند داشت تا این شانس برای دیگر دوستان افزایش یابد.
موفق باشید
سلام
قبل از هر چیز باید تشکر کنم از تمام عزیزانی که در سه ماه گذشته با تهیه اکانت ماهیانه ، حمایت خود را از ما نشان دادند تا بتوانیم با قدرت و توان بیشتری به راه خود ادامه دهیم.

قیمتها نسبت به قبل هیچ فرقی نکرده است و بشرح زیر میباشد.

اکانتهای یک ماهه : ده هزار تومان
اکانتهای دو ماهه : هجده هزار تومان
اکانتهای سه ماهه : بیست و پنج هزار تومان

بخاطر قطعیهای ماه گذشته 4 روز به مدت زمان اشتراک دوستان اضافه میشود.

از امشب برای عزیزان مشترک پیغامهای خصوصی فرستاده میشود و در آن اشاره میگردد که در چه روزی اکانت آنها غیر فعال خواهد شد تا بتوانند نسبت به تمدید آن اقدام نمایند.

به هیچ وجه به دوستانی که کیفیت سرور را تست نکرده باشند اکانت ماهیانه تعلق نمیگیرد و عزیزانی که تمایل دارند جزو مشترکین باشند حتما ابتدا باید اکانت تست تهیه کنند و اگر از کیفیت راضی بودند آنگاه ما در خدمت این بزرگواران خواهیم بود

امیدوارم بتوانیم میزبان شایسته ای برای شما بزرگواران باشیم.
موفق باشید

برای اینکه توانسته باشیم بنوعی پاسخگوی مهر و محبت شما یاران باشیم تصمیم گرفتیم هر ماه به یکی از مشترکین سرور ، اکانت رایگان هدیه دهیم.
انتخاب این یکنفر بر اساس قرعه کشی صورت میگیرد و با شناختی که از بنده و پیمان نازنین دارید امیدوارم بر صحت و سلامت آن اطمینان کامل داشته باشید.

برنده فروردین ماه جنابred-fox بودند
برنده اردیبهشت ماه جناب REZOOZ بودند

و اما قرعه کشی برای خرداد ماه انجام شد و جناب termo برای هاست termo2007.dyndns.org برنده این قرعه کشی بودند.

این هدیه بسیار ناچیز میباشد و همانطور که گفتم فقط برای قدردانی از شما مشترکین عزیز میباشد.
در ماههای آینده هم این قرعه کشی صورت خواهد گرفت و مابقی دوستان این شانس را خواهند داشت که اکانت رایگان بعنوان هدیه دریافت نمایند.
البته دوستانی که برنده میشوند در ماههای آتی شانسی برای دریافت دوباره اکانت رایگان نخواهند داشت تا این شانس برای دیگر دوستان افزایش یابد.
موفق باشیداطلاعیه در مورد اکانتهای ماهیانه ( خرداد ماه ) و برنده قرعه کشی اردیبهشت ماه
سلام
قبل از هر چیز باید تشکر کنم از تمام عزیزانی که در دو ماه گذشته با تهیه اکانت ماهیانه ، حمایت خود را از ما نشان دادند تا بتوانیم با قدرت و توان بیشتری به راه خود ادامه دهیم.

قیمتها نسبت به قبل هیچ فرقی نکرده است و بشرح زیر میباشد.

اکانتهای یک ماهه : ده هزار تومان
اکانتهای دو ماهه : هجده هزار تومان
اکانتهای سه ماهه : بیست و پنج هزار تومان

در ماه گذشته بجز قطعی 4 ساعته که چند روز پیش داشتیم سرور OFF شده بود و متوجه نشده بودم هیچ مشکل دیگری نداشتیم
هر شب هم حدود ساعت 3 بامداد بین 2 تا 3 دقیقه برای ریست کردن سرور غیرفعال شدیم
با جمع تمامی موارد بالا در اردیبهشت ماه فقط 6 ساعت سرور OFF بوده یا بعبارتی دیگر سرور در 99.1935 % اردیبهشت ماه در دسترس بوده است که فکر میکنم این آمار نشان از نظم و هماهنگی لازم درکار میباشد

بابت این 6 ساعت قطعی یکروز بمدت اشتراک دوستان اضافه میشود

از امشب برای عزیزان مشترک پیغامهای خصوصی فرستاده میشود و در آن اشاره میگردد که در چه روزی اکانت آنها غیر فعال خواهد شد تا بتوانند نسبت به تمدید آن اقدام نمایند.

به هیچ وجه به دوستانی که کیفیت سرور را تست نکرده باشند اکانت ماهیانه تعلق نمیگیرد و عزیزانی که تمایل دارند جزو مشترکین باشند حتما ابتدا باید اکانت تست تهیه کنند و اگر از کیفیت راضی بودند آنگاه ما در خدمت این بزرگواران خواهیم بود

امیدوارم بتوانیم میزبان شایسته ای برای شما بزرگواران باشیم.
موفق باشید
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://dvb2.catsboard.com

بایگانی بخش کارت شیر&#1740
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-