www.dvb2007.coo.ir
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
www.dvb2007.coo.ir

dvb2

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  أحدث الصورأحدث الصور  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ورود  

........... اساسنامه بخش قرآن ............

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

ذكر
تعداد پستها : 2893
Job/hobbies : dvb2
Humor : dvb2
Registration date : 2007-08-04

Character sheet
dvb2:

........... اساسنامه بخش قرآن ............ Empty
پستعنوان: ........... اساسنامه بخش قرآن ............   ........... اساسنامه بخش قرآن ............ Icon_minitime13/8/2007, 6:07 am

اساسنامه بخش قرآن

&&&&

خیر مقدم دوستان در این بخش که از کتاب های آسمانی اهدایی به مسلمانان و معجزه خاتم پیامبران است. در راستای تحقق اهداف خود در بخش قرآن و برداشت مثبت از مطالب ارسالی در این بخش استدعا دارم معدود نکاتی را خدمت دوستان یادآوری کنم. بدیهی است رعایت نکردن هر یک از موارد این اساسنامه مخالفت با اساس مطلب های بخش می باشد. بدین صورت در اولین مرحله از بیان مطلب شما برای بازدید در بخش معذوریم و در صورت تکرار با شما برخورد خواهد شد.

&&&&&&

1- به دلیل حساسیت بخش قرآن استدعا دارم در مورد انتخاب موضوعات وارسال مطالب دقت کافی به خرج داده و از بیان مطالب خارج از محدوده این کتاب آسمانی به نقل از فهرست های متعدد سخن نگویید.

2-در ارسال مطالب از قلم نوشتاری متناسب استفاده کنید به طوری که اندازه و رنگ را طوری انتخاب کنید که چشم بازدید کنند را خیره نکند و از چند نمایی جلوگیری کند. استدعا دارم از قلم 3 تا حداکثر 5 نوع tahoma استفاده کنید.

3-برای بیان سوالات خود در بخش قرآن جستاری را به عنوان سوال شما در بخش قرآن قرار داده ایم. استدعا دارم سوال خود را فقط در آن جستار بیان کنید. بدیهی است در غیر اینصورت سوال ارسالی شما پاسخ داده نخواهد شد و جستار ایجاد شده از سوی شما بایگانی خواهد شد.

4-تمامی مطالب ارسالی از سوی شما در بخش قرآن پس از تایید همکاران مدیر در بخش قرار داده خواهد شد. استدعا دارم در صورت ارسال مطلبی بدلیل مشاهده نکردن فوری آن از تکرار مطلب بپرهیزید. مطلب شما حداکثر پس از 24 ساعت در بخش قرار خواهد گرفت. چنانچه مغایر با این وضعیت باشد می توانید از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید.

5-از بیان نظرات خودسرانه و بر ارساس تعصبات کورکورانه بپرهیزید. بدیهی است در صورت مشاهده با شما برخورد خواهد شد.

6- به همه ادیان الهی احترام می گذاریم و تمامی انتقادات ادیان مختلف را به دیده منت می پذیریم اما استدعا دارم در بخش قرآن از زیر سوال بردن مطالب قرآنی و ادیان دیگر و به نحوی سو استفاده از آیات آسمانی بپرهیزید. در صورت مشاهده با شما به شدت برخورد خواهد شد.

در نهایت آرزوی سلامتی و بهرورزی شما و همه دوستان امیدواریم به کمک همدیگر شور و اشتیاق بیشتری به موضوعات و بازدیدکنندگان اهدا کنیم.

با سپاس
همکاران بخش قرآن
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://dvb2.catsboard.com

بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-